Skip to main content

Topic: AddictionXL - new baby (Read 9675 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AddictionXL - new baby

Isporuka u prvoj polovici Prosinca. Opremu imam. Taman za složiti do nove sezone.

Za sada samo hladno predjelo :)


[attachimg=1]


[attachimg=2]


I ne - on nije visok metar i deset.

[attachimg=3]


TBC
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #1
Kaj je ovo lepo izgleda,
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #2
Pa to Renato! Tak se bira! Profinjeno, čisto i agresivno! E ak nećeš zvat da vidim kako ovo frče naljutil bum se :D

Čisti 3D - nema ne mogu!

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #3
Marjane , ne samo da lepo izgleda , nego lepo i ''akrobatizira''  :o....za mene jedan od naj na Svijetu.....Od Renata ni ne očekujem ništa manje... 8)  LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #4
Kaj je ovo lepo izgleda,
Lp

Precision Aerobatics AddictionXL

Obitelj Addiction sada ima tri modela u rasponima 1m, 1.3m i 1.6m cca.  dva manja su prodani u više od 10000 komada.

AddictionX (1,3m) si gledam već duže vremena ali kad god sam bio u dućanu nisu ih imali a poštom mi se nije dalo uvoziti (prije EU).

Ovo proljeće su najavili XL (1,6m) i pala je odluka čeka se to ili ništa.
Kako to već biva u to vrijeme je Remote stavio oglas da prodaje motor/kontroler baš za taj model - hvala Mes još jednom - sada vidiš što su bile skrivene namjere :)

Model je kupljen ovdje:

http://www.braeckman.de/shop/

zajedno sa ostlim sitnicama - vortex generatori, karbon spiner itd. btw shop od srca preporućam - vrlo fer i ugodno poslovanje.

Kontejner stiže prvog tjedna Prosinca - pa se nadam lijepom božićnom "poklonu".

Tajna lokacija u Kini - utovar modela - nije šala

[attach=1]


Sretnici koji su letili prototipove - a sve od reda topgun majstori (Michael Wargo, Daniel Dominquez itd.) se slažu u jednom - osim što je vrhunski 3D izvrsno leti i klasičan aerobatics - malo neobično za takvu vrstu modela - ali bumo vidli.

Zed - nemaš šanse zaobiči model.  :)

Detalji kada model stigne.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #5
Prekrasno...inace mi se nije svidjao bas zato sto je pure 3D, ali i ja sam citao da je veliki dobar za sve - bice svega nadam se :)

Cestitke!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free



Odg: AddictionXL - new baby

Reply #8

slinj...slinj...napokon cu ga vidjeti u zivo  ;D

Kaj se ti javljas :P


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Kaznjen si sa placanjem jednog racuna na prvoj cugi  :P
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #9
Ajde vise da i to dozivim! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #10
Čestitam!

Ja sam imao njihovu malu Extru 260 i model leti kao da ima 2m raspona, a ne 1.2m!
MAK Zapad

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #11
Renato, budes stavljao samo vortex generatore ili i SFG?

vidio sam na ovom sajtu sto si linkao da dolazi sve u komadu...to bi bilo najs, da skine malo roll rate ovog cudovista i jos ga poboljsa za akro voznju :)

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #12
Kako već poduže pratim ovakve modele, jer bi htio jedan u svom hangaru...koji mi kao početniku preporučate i dali bi bilo pametno da uzmem jedan ovakav xl model?
Dali ovaj Addiction xl dolazi sa kompletnim setupom ili još nešto treba nadogradit?
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #13
Kako već poduže pratim ovakve modele, jer bi htio jedan u svom hangaru...koji mi kao početniku preporučate i dali bi bilo pametno da uzmem jedan ovakav xl model?
Dali ovaj Addiction xl dolazi sa kompletnim setupom ili još nešto treba nadogradit?

Od takvih modela za početak bi ti preporučio neki veći profilac. Ovakve stvari nije baš jednostavno letit!

Je ako se smanje otkloni skroz, ali onda opet to nije to. Imaš na HK Hummer recimo za 30$ kit, evo naručili Coljo i ja, Jazavac već ima jednog i tak :)

Odg: AddictionXL - new baby

Reply #14
@Zed - model nema SFG u pravom smislu - sve su to vortexi - osim što su dva vanjska malo veći pa nalikuju/ponašaju se kao mali SFG. Da uzeo sam sve i svi idu u primjenu. Tko god je do sada testirao sa/bez - mišljenje je "sa".

@Subic - početnik u čemu? - letenju ili 3D. U potpisu vidim multicopter i Zagi "to be" - ostali avioni?

EPP 3D model je svakako dobra preporuka - i zbog cijene i zbog trajnosti. Nema bolje varijante za bezbrižno divljanje. Zapravo razmišljam uzeti Hummera - setup imam i za 30$ - divljaš do mile volje.

S druge strane pošteni 3D balza model je najbolja opcija za učenje letenja - eto hereze.

Pošteni znači - LAGAN štoviše ULTRALAGAN. Ako si prošao prve korake letenja (Bix, EStar i sl.) i naučio letiti ravno i napraviti zavoj bez gubitka visine 3D model će te vrlo brzo odvesti daleko.

Koristiš male otklone (ili još bolje velike otklone sa ogromnim Expom - traži malo navikavanja - to je tema za sebe) i letiš čisti "sport flying".  Kreneš sa par jednostavnih manevara - flat spin, snap, harrier - sve vrlo jednostavni manevri koji jako dižu samopouzdanje i izgledaju dobro. Postepeno dodaješ ostalo - inverted, knife edge, 4 point roll - dalje ide samo po sebi.

Da se razumijemo nisam ja nikakav 3D expert - ali ovo gore navedeno mogu izvesti da izgleda prihvatljivo lijepo.

Imam (imao sam) 4 3D balsa modela (80cm, 120cm, 140cm) svi su ultralagni i ogromnog potiska - nema ugodnijih modela za letenje.

Moj savjet bi bio - Addiction od 1m (najmanji) - prihvatljiva? cijena, izvrstan model. To je sigurno dovoljno za sezonu dvije 3D učenja/uživanja a nakon toga letiš što god poželiš.

Nakon što postaneš verziran u 3D - kreneš u precision aerobatics - i shvatiš - sve ispočetka - druga vrsta igre.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }