Skip to main content

Topic: pomoc pri gradnji quada (Read 4435 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoc pri gradnji quada

Reply #15
ja znam samo da najjeftinija opcija na kraju ispadne najskuplja, to je provjerena teorija
kad platis carinu i poštarinu na sve nece to biti 300$ kako si si ti zamislio, ali dobro nek ti bude ako tako misliš 8)

Odg: pomoc pri gradnji quada

Reply #16
ja znam samo da najjeftinija opcija na kraju ispadne najskuplja, to je provjerena teorija
kad platis carinu i poštarinu na sve nece to biti 300$ kako si si ti zamislio, ali dobro nek ti bude ako tako misliš 8)

a nadam se da nece, ima san u planu to u vise paketa cisto da izbjegnem carinu..
a gledajte probati cemo pa cemo viditi kako ce izac na kraju :)
u kojem god smislu pozitivno.

a čekaj ko je tu lud,pa daj pogle si kaj čovjek sve nudi
Setup od quad-a:
-4S baterija,mislim da je 4000mAh
-Turnigy Plush 25A regleri,integrirani 2.5A/5V bec u regleru
-motori EMAX Grand Turbo GT2210/13 outrunneri
-KK board

Stanica:-1 modul u stanici (flysky) +jos 1 dodatni original turnigy 9x modul
             - 1 Flysky prijemnik
              -Ugradjen programer,znaci moguce je staviti novi software u stanicu
+punjač

stanicu imaš znači dobiš sve za 900kn računam..150$
AL OK,VEĆ SAM STOPUT TU VIDIO LJUDE KOJI PITAJU ZA SAVJET TEK TOLIKO A ZAPRAVO SU DONJELI VEĆ SVOJU ODLUKU..


a sta se tice quada mislim da mi se ne isplati , nema stabilizaciju nikakvu , nek mi jedan motor ode , novi su skupi dosta. ovako cu pomalo do lita skupti sve dijelove ..
No pain No gain

 

Odg: pocetci gradnje quada :)

Reply #17
evo lagano se pocine slagati quad..

NAJVECCE ZASLUGE IDU MOM RODJAKU I CLANU FORUMA GOLDI80
 
izgnjavia san ga sa svim mogucim pitanjima i savijetima inace dijelove za quad je
ON napravio.

tu je punjac accucell 6 , napajanje sam sam slozia od pc napaanja i sada se cekaju motorici , maticna i esc , ii tu je takodjer turnigy 9x fleshana.


nadam se da san brzo u zraku  ;D
No pain No gain