Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 385357 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #360
To sada već polako meni postaje problem... :) :)  zadnji put vidim dlg od Željka pa odmah idu ideje da i ja to moram imati sada još heli kada vidim hm..... mr Rockwell bit će pitanja oko helića jer lagano imam plan nešto slično samograditi u budućnosti....


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #362
ipak me ima u nedjelju! Muahahahaha!

Ma sama prisutnost na rodjendanu nije toliko bitna koliko je bitno poslati poklon!  :) Sta se leti? Ja nosim nadogradjenog quada i mali edge za promjenu.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #363
Pozz svima.
Phantom imaš Edge 540 micro?
Ja trebam sastaviti svoj Rare Bear micro pa ako stignem naletim na aerodrom, za Edge 540 mi još fale krila, nikao naručit iz Kine jer nemaju u EU skladištu.
Mili, micro, nano, piko...


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #365
Miso 227 biće da je to "malo veća tajna" .. hehe   ;)  vidimo se na livadi !!  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #367
Sad kad se Mišo zbilja pojavi s pilom, pa nam pošiša borove  :D



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #370
Pozz svima.
Phantom imaš Edge 540 micro?
Ja trebam sastaviti svoj Rare Bear micro pa ako stignem naletim na aerodrom, za Edge 540 mi još fale krila, nikao naručit iz Kine jer nemaju u EU skladištu.

Nemam micro.. Ma imam jedan homemade edge 800 mm raspona a ne letim ga često pa ću malo njega provozati.

Mišo daj koji mig.. Da ne razbijam glavu..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #371
Pozz svima.
Phantom imaš Edge 540 micro?
Ja trebam sastaviti svoj Rare Bear micro pa ako stignem naletim na aerodrom, za Edge 540 mi još fale krila, nikao naručit iz Kine jer nemaju u EU skladištu.

Nemam micro.. Ma imam jedan homemade edge 800 mm raspona a ne letim ga često pa ću malo njega provozati.

Mišo daj koji mig.. Da ne razbijam glavu..
buš videl u nedjelju!  ;)



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #374
Momci, letite sutra (nedjelja) ?
Možda bi malo navratili do vas, samo ne znam kad.
Ima Šika neke stvarčice za Zlatana, a i da malo paramo Vukovarsko nebo našim modelima ;)

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.