Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 385368 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #391
Dan bio odličan, događanja kao u priči. Društvo, letenje, i cuga...  :)


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #393
Da, čuo sam i ja dok je bio čovjek iz aerokluba. Vale je dao sve od sebe da za tu cifru dobijemo i maximum usluga, pa je to ok što je ponuđeno. Ja sam isto za, pa ne moramo razmišljat jel ok tamo bit ili ne.
ok ako je tako da cemo dobiti prostroriju kljuc, i ja sam za, vidjet cemo kako ce sve to proci u toj godini Članarstva!



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #396
Ja bih isto htio biti član nekog modelarskog kluba, pa bih mogao biti član ovog ako nemate što protiv :-)

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #397
Opa, ima nas 5...otiči ću do njega sutr, pa mu javim  i još dodam da nema love dok ne dobijemo ključ, pa nas možda već idući vikend čeka smještaj  :)




Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #401
I naravno, nek je pao i izvrstan maiden "Mišinog modela", pa sad možemo opušteno  ;) .  Dobro si trampio!


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #402
za to clanstvo sam malo rezerviranijeg stava, ali nisam nacelno protiv.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #403
Nemas na cemu zahvaljivat Zlatane, bilo mi je izuzetno drago da uzivo i na djelu vidim Vukovarsku ekipu.
Lijep pozdrav svima posebno onima koji su pomogli oko modela, i stanice, SilverGhostu, SparroW12, miso227 i drugima.
Posebno hvala Elav-u na strpljenju da mom sinu pokaze i objasni osnove letenja.
Nadam se da cu moci bar jednu nedjelju mjesecno navratit do vas i jos bolje se upoznat s vama. Jos jednom lijep pozdrav svima!

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #404

Nego, trebali smo baš poslagati sve modele na hrpu, pa poslikati. Bio bi to impresivan prizor, samo ajd..kasno sam se sjetio. Nešto poput one slike na prošlogodišnjem mitingu u Osijeku  ::)