Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 385378 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1320
Nema više sigune prognoze .. ipak po  ovome ispada subota gora od nedjelje .. nadam se da će jedan od ova dva dana biti povoljna :
http://www.sat24.com/foreloop.aspx?type=1
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1322
Hm, nešto nisam vidio pravu ekipu modelara i letača sa nogama na zemlji.
Nekim čudom smo izuzeti iz te priče. Kad treba upriličiti nekakav događaj nas se zove, a kad treba složiti pravu i kompletnu priču mi ne postojimo, žalosno!!! >:(



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1325
Nekim čudom smo izuzeti iz te priče. Kad treba upriličiti nekakav događaj nas se zove, a kad treba složiti pravu i kompletnu priču mi ne postojimo, žalosno!!! >:(


Slažem se skroz!
Nisam ranije htio ništa komentirati da vidim jesam li jedini kojeg smeta ono što je očito  8)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1326
Ekipa minus ja.......radim sutra i prekosutra ali najavljujem se slijedeći vikend i sally u zraku......

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1327
Sutra i preksutra i tako će biti ružno vrijeme, ništa nećeš propustiti.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1328
Što se tiće priloga o aeroklubu  moje mišljenje znate , ovdje ima malo više propagande nego stvarnog stanja  :'( tog kluba ..  neću da se zamaram sa tim  ..

E a sutra bi se mogla poslijepodne ukazati prilika  , ako sunce proviri  na livadi sam popodne   ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1331
neee, on je htio reći da oni imaju elektro grill i koriste ga u cessni dok izbacuju padobrance. Dug je put do te visine, pa da se vrijeme iskoristi  8)


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1333
Ekipa hoćemo li sutra iskoristiti dobrog vremena , malo smrznuti prste na palicama  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1334
Temperatura je u porastu, nema pretjeranog vjetra, ali zbog sutrašnjih obaveza na žalost -1.