Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 385357 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1365
Samo sam cvršće stisnuo palice :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1366
da zaključimo; dan je bio super za druženje, nešto manje za letenje.
Pali su i neki maideni, ali ne i modeli  ;)

Raspoloženje popravila, uvijek dobrodošla, vesela ekipa iz Đakova

Ekipa sjajna, jedino jedan mulac zaboravio od uzbuđenja piknuti *REC prije avanture prolaska kroz naoblaku
Pa sad bar znamo što se svega "na nebu" može vidjeti  :D


poosljednja u nizu je taman iz oblaka

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1367

Uf dobra ekipa....iako ni nama u V nije bilo loše..

Zadnja slija mi je najsuper...... :) Silverov umjetničkoletačkigozagijevkidiskaverskosmrznuti izričaj...... :) :) :)


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1368
Bilo je tu odlicno koliko vidim  :)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1369
Za neupućene, i na nebu čak ima bespravne gradnje! Čitave kuće!!  :o

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1370
Dečki, bilo je super kao i uvijek, evo kako vesela ekipa iz Đakova promatra maiden Loga  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1371
Franky, sigurno je karlo vačko u gepeku kada ste svi s rukama u gepeku...... :)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1372
prejako  :D :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1373
 ??? 8)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1374
Franky, sigurno je karlo vačko u gepeku kada ste svi s rukama u gepeku...... :)

To je ako nešto krene po zlu da su bar prsti na sigurnom, ali i da je bilo karlovačko i još kad bi u povratku po gustoj magli stali na kirvaj u Budrovcima, negdje onako usput na sarmu di bi nam bio kraj.  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1375
Najjaca fora dana je bila " ja penjem penjem penjem pa jedno dvije minute nikako da izađem iznad magle, i najednom ja vidim tunel izlazim ja iznad magle, kad ono na jednom na 300m visine kuca!!!! :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1376
Silver zadnja slija ne izlazi mi iz glave.....jednostavno je moram proanalizirati.....

Koliko vidim slika prikazuje prostor između neba i zemlje.... i po tome pripada žanru slika ni na nebu ni na zemlji......
Prikaz je naznačen sivim tonovima te s tim definira privid prostora i tematsku naznaku žanra u zoni slijetanja....
Sam plan slike-leta prate prikaz dubinskoga prostora s pogledom iz visine 32.4m na prostor za slijetanje 88m asl....
U prvom planu je siva boja uz markere na pisti za slijetanje koja dominira prostorom u puno nijansi sivila...
Paralelno i simetrično su raspoređeni glavni akteri radnje (trojika kraj gepeka) koji povezuju dijagonalno krajeve nevidljive piste u moru sitnih kapljica vode koja simbolizira čistoću letenja elektromotornim zagijem na 3s bateriju..
Zbog toga naznačena čistoća i jednoličnost same fotografije u cijelosti ukazuje na linearan let letečega mobiusa koji svojom vlažnom vanjštinom pokušava nama ljudima na pisti dočarati svu lijepotu rc letenja....
Možemo zaključiti da privid trodimenzionalnoga prostora ipak postoji (bez obzira na izbor letjelice-bolja varijanta je godiscover) ali nije postignut sredstvima linearne perspektive(leta) več konstrukcijom u windovsmuvimejkeru ....
Pozicija nas promatrača (na šahti s slika prije) ove slike vezana je uz središnju os odnosno događaj probijanja kroz oblak prema suncu  pa su stoga neki objekti s slike sagledivi odozgo što ukazuje na visoko očište-odnosno visinu leta zagija koji jednostavno nema dostatan flajttajm za to...

Toliko za sada.. :) :) :)



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1377
e, pa ukratko to je to! Osim vindovsmuvimejkera, to će doći još malo  :D


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1379
Silver baš je sve kako je 4tm pojasnio, prostor ispunjen sivilom, znači ni na nebu ni na zemlji p :D
Evo i od mene:
https://www.youtube.com/watch?v=sxYTQcRiNiw
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis