Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 385415 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1636
jbg Phantom, oduzeo sam ti prednost. (sok od grožđa je kriv) . Čini se da ti je napadna stradala od moje elise, a moj elevon je odvaljen od tvog vingleta  moglo je puno gore.... :)

Nisi poštivao pravilo desne strane.. :-) Dobro je završilo. Dokaz da su zagiji neuništivi.

Dečki, pronađite se ako možete. Ja više pojma nemam tko leti kakvu deltu  ;D




http://www.youtube.com/watch?v=VVA1FxIlPPk



Sjedi Silver, odličan!
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1637
Deltaši zarazni stee , još će i ova stara krama bacit se u projekt od balzeee .. ipak stara škola , al mogla bi u jato i jedna balza delta  ;) uskoro vrimee  8)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1638
Deltaši zarazni stee , još će i ova stara krama bacit se u projekt od balzeee .. ipak stara škola , al mogla bi u jato i jedna balza delta  ;) uskoro vrimee  8)


Hvala, dečki!!


Kakva stara krama, ti trebaš vodit formaciju s Bocianom!! Ono nema da ne vidiš u zraku, a leti tako da se moze pratiti svime od helikoptera do mlažnjaka  8)


PS smršavio sam čitavu kilu nakon tih 10min jurnjave s 4tm-om, izašlo sve kroz znoj na prste i čelo  :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1639
Evo me natrag na forumu nakon sigurnih 5-6 godina,a na aerodrom sam se pojavio poslije sigurnih 10g.

Nazalost prestao sam se baviti ovim divnim hobijem,ali nakon cca 1h sa ovom divnom ekipom nostalgija me ponovno drma.

Krecem iz pocetka kao i na samom pocetku bez icega polako i sigurno!
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1640
+1 za FPV formaciju (nakon što degustiram te vaše oktane)  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1641
Evo me natrag na forumu nakon sigurnih 5-6 godina,a na aerodrom sam se pojavio poslije sigurnih 10g.

Nazalost prestao sam se baviti ovim divnim hobijem,ali nakon cca 1h sa ovom divnom ekipom nostalgija me ponovno drma.

Krecem iz pocetka kao i na samom pocetku bez icega polako i sigurno!
e pa to se trazi!!!

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1642
To dečki idemo dalje..... ;)
Slijedeći vikend neka na livadi bude još koji član ekipe više....a materijala za letjelice će se već naći.... :)


Dj ekipa očekujemo vas u nedelju, donosim novi tip destilata, po usmenoj predaji mojih predaka od njega letiš i sam a ne samo model..... :) :) :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1643
Edi Vale je. Sad kad vratiš film, znaš da su najzanimljiviji trenuci vezani za izradu i letenje modela. Tako da, jednom modelar, uvijek modelar, nemoj da te opet nema 10 g :)



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1646
Banggoods. Uhcatile me obaveze sa svih strana pa ne stignem. Ali docu uskoro :)



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1649
Mene je izasla 55$ sa postarinom.