Skip to main content

Poll

Tko je zaslužio nagradu ?

  • Andi
    1 (2.3%)
  • George
    1 (2.3%)
  • Modernwarfare
    6 (13.6%)
  • Vedronebo
    15 (34.1%)
  • Maverick Top Gun
    7 (15.9%)
  • Marko Posavina
    2 (4.5%)
  • Toki
    12 (27.3%)

Total Members Voted: 40

Voting closed: June 11, 2014, 12:51:54 pm

Topic: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac' (Read 15731 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #30
Nije na meni da tu o tome pisem, ali oprosti kolega, koliko imas godina?

I zasto tu "prijetis" ubijanjem ili cime vec? Totalno neprikladno. Sorry, al da je jeb... model vrijedan tako neceg, ajd molim te....

Ekipa gubi modele vrijedne par tisuca kn, koje su godinama sakupljali za to, pa sta. To je rizik kod ovog hobija.

Sorry na OF. Neprikladno da se ova tema nastavi sa ovakvom raspravom.

Lijepi pozdrav,

Jurica

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #31
Ja se ispričavam na svemu što sam gore napisao. Nisma normalan, valjda te tablete tako (još uvijek) djeluju.

Molim članove ovog foruma da mi oproste, ako je uopće moguć oprost. Brzopleto sam obrisao svoj korisnički račun i sad idem iz početka.

Još jednom molim za oprost. Teško sam zabrljao.

LP
milan


Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #33
I Milane, ne drogirati se ubuduce!

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #34
Nema ljutnje Milan mi je poslao mail sa izvinjenjem i sve ok mislim da nikom od nas nije u cilju uvaljivati stvari pogotovo tu na forumu di smo svi svoji i bavimo se istim hobijem !


Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #36
I Milane, ne drogirati se ubuduce!

Nikad više ove tablete. Dok djeluju, još nekako. Mamurluk je strašan. Ma, ni 'magične' gljive nisu tako strašne kao ovo.

Zanosi kao bočni vjetar orkanskih razmjera. :(

LP
milan

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #37
Nema ljutnje Milan mi je poslao mail sa izvinjenjem i sve ok mislim da nikom od nas nije u cilju uvaljivati stvari pogotovo tu na forumu di smo svi svoji i bavimo se istim hobijem !

Hvala ti prijatelju. Ma, moram si nabaviti bar jedan prijemnik FrSky. To će raditi. Ovo što su impulsi nepravilni (u Turnigy modu, PPM impulsi skakuću, nepravilni su, trzaju se, no kad prebacim na FrSky, onaj prekidač odozada, onda je sve u redu), ne znam do čega je.

LP
milan

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #38
Pozdrav,

E, sad što se tiče natjecanja... opet sam pregazio svoju riječ: da se želim natjecati radi natjecanja. Pa odustao (zbog debilnog i glupog razloga), te ružnog ispada ovdje na forumu.

A sad opet. Ne znam. A da nastavim!? Diogen, molim te pomozi. Ipak bi nastavio biti u konkurenciji. Ionako nakon svih ovih ispada, sumnjam da će itko glasati za mene. Dali sam zaslužio da se nastavim natjecati?

LP,
milan

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #39
Milane, obzirom da si napravio odgovarajuću prijavu za Nagradnu, u konkurenciji si !
Damir

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #40
Hvala, Damire.

LP
milan

 

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #41
milane, da vidis sto sam ja sve porazbijao, opet slagao pa opet porazbijao, a nakon svakog pada uvijek veliki osmjeh na licu.

modelari smo i kad padnemo damo si modelarskog posla. kako sam neko vrijeme nezaposlen razbijanje je jos bolje jer je obnova nesto kao novi projekt posto za nove modele nemam love. ;D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #42
milane, da vidis sto sam ja sve porazbijao, opet slagao pa opet porazbijao, a nakon svakog pada uvijek veliki osmjeh na licu.

modelari smo i kad padnemo damo si modelarskog posla. kako sam neko vrijeme nezaposlen razbijanje je jos bolje jer je obnova nesto kao novi projekt posto za nove modele nemam love. ;D

Moj problem je što je ovo novi/stari model, tj. relativno skup model kupljen prije 8 godina (Beč, Austrija... draga i ja pokušali umjetnu oplodnju, nije uspjelo... pa usput kupio svoj prvi avion, čekao 8 godina da skupim hrabrosti da ga sastavim...).

Da sam razbio depronca, nikom ništa, napravim boljeg. Jučer sam majušnoga bio sredio (raspon krila nekih 45 cm) - postavio mu motor nakoso, odnosno tako da osovina gleda točno prema 1/3 krila - juri ko blesav, sve dok zadnji propeler nije pukao. I opet dobro, čekam mirovinu... pa onda kupujem nove propelerčiće (to su motori od micro quada). Taj avion u opće nema RC, malo savijem krilo, pa leti kako leti. I to me raduje. Dok nisam promijenio kut motora, pri radu motora se propinjao, a pri gašenju (napravio timer koji mu ograničava domet) pada nosom dolje. Sad, nakon izmjene, leti odlično, a klizi još ljepše.

Ovo sa MiniMagom je nešto drugo, već malo ozbiljniji avion. A neke veće investicije nisu moguće, jer evo, po tko zna koji puta ova kuća u kojoj živim ide na bubanj. Pokojni otac je imao firmu i ostavio mi u nasljeđe velike dugove. Prodao sam sve što sam mogao prodati. Sad sam se pomirio sa sudbinom da gubim kuću. Letenje mi je neka vrsta bijega od tih problema. Zato to i shvaćam tako emotivno, jer kad nemam izgovora da odem od ove proklete (i uklete) kuće, onda sam u banani.

Da bar mogu skupiti novce za neki brushless motor, dobar ESC i sve ostalo, pod uvjetom da je na prvom mjestu neka stanica kako valja, onda bi to bilo drugačije: pravi - leti - krpaj, pravi - leti - krpaj...

LP
milan


Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #43
Eto, cijenjeni Flyfreakovi vrijeme da konzumirate vaše demokratsko pravo - birati i biti biran je nastupilo !
Svi koji su konkurirali, ušli su u popis za nagrade, na vama je da se odlučite tko je zaslužio nagradu (nagrade).

Rezultati su vidljivi nakon glasanja, a da malo začinimo situaciju, svatko može promijeniti svoj glas !
Anketa traje 10 dana, a onda idu rezultati !

Damir

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #44
Ajmo mali bumpić.... očekuju se vaši glasovi... fond nagrada sastoji se od:

1. mali niskokrilac + frame za quada izrezan od G11
2. model Cirrus (F1H)
3. Zagi od Plavog


..hm... da li to netko seli svoj glas amo-tamo ...