Skip to main content

Topic: pitts special S1S Fuji models (Read 2409 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pitts special S1S Fuji models

Jedan rijedak model na tržistu je dosao pod ruku, tako da je zestoko prionuto na njega.
40tak gosina star kako bivsi vlasnik kaze i zaniljiva konstrukcija ga cine izazovinim.
Također sam ga namjenio za .32 nitro magnuma tako da se dašak minulog vremena da isčitati na njemu.




























Re: pitts special S1S Fuji models

Reply #1
Kako model ima 7 plahti naljepnica, a sve su u jednom komadu, rezanje je potrajalo s ljepljenjem 10tak sati. No rezultat je zadovoljavajuc, a detalji dolaze do izrazaja. Japanci su si dali truda.








Re: pitts special S1S Fuji models

Reply #2
Odličan posao si obavio, prekrasan model.  
Vedro nebo!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Re: pitts special S1S Fuji models

Reply #3
Respect aka krumpir 8)

Re: pitts special S1S Fuji models

Reply #4
I naravno prvi let, kako nisam dobio nact modela, vec na iskustvo ga slozio, tako sam se bacio na racunanje CG-a i to je bio pogodak.
Motor je jos u razradi pa se fino dimi, vrijeme nije baš na ruku išlo, no dobro društvo i pod Maglu :)

https://www.youtube.com/watch?v=J1BuxpA_pao

Re: pitts special S1S Fuji models

Reply #5
Bolje neg u dućanu zgleda. Svaka čast.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Re: pitts special S1S Fuji models

Reply #6










 

Re: pitts special S1S Fuji models

Reply #7
Iako su mi letačke slike jako drage, jedna u suton je zauzela mijesto za kakav kalendar: