Skip to main content

Topic: mini cat 820 (Read 15254 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mini cat 820

eto da objavim posto sam novopeceni vlasnik mini cata ,cekam da mi baterije stignu pa stavim filmic

Odg: mini cat 820

Reply #1
a mini je i slika :)

aj to malo bolje poslikaj pa stavi na forum, koja slika unutrašnjosti i to...

čekamo


Odg: mini cat 820

Reply #3
pise na kutiji 45 mph max speed na 3s,ali ce se mijenjat esc x2  sa 50A na 150 x2 i batke 4500mah 45c 4s x2,a probat cu i na6s, 2x 3s u seriju pa da vidimo kaj bu se dogodilo naravno bez pretjerivanja sa drzanjem gasa

Odg: mini cat 820

Reply #4
dobra pila,a kad završim mistica onda pada dirka 8)

Odg: mini cat 820

Reply #5
super izgleda

koliko košta to zadovoljstvo da ti ga dostave na kućnu adresu (brodić+dostava, porez, carina....)

Odg: mini cat 820

Reply #6
neznam znam da vani kosta oko dva soma pkus carina,pdv ,porez i jos neceju slat u hrvatsku ja sam ga dobio za 2500kn nebi ga ni uzo nikad ovak izvana tj narucio uletio je pa sam moro se zrtvovat

Odg: mini cat 820

Reply #7
:)

javi kad će biti maiden da vidimo raketu :)


Odg: mini cat 820

Reply #9
toliko je brz da ga se ne smije voziti po danu :)

Odg: mini cat 820

Reply #10
Bice sad za vikend radim do sest navece pa uvjek mrak sustigne



Odg: mini cat 820

Reply #13
bio sam ljen promijenit teflonsku tubu pa se malo na kraju cuje vibracije kratka je bila pa ju povuce unutra pa malo zaruzi stigla je nova al ceka vikend za zamjenu,vozili smo na 2x 4500 mah 45c malo su ga otezale dvije batke 800grama al smo zato vozili 40 min bez beda,preko zime ide na remont novi escei bolje batke od ovih, i naravno na vise volti

Odg: mini cat 820

Reply #14
slazemo mini cata za poljetanje na 6s ,novi escei ,tube flexi osovine lezajevi novi servo i jos cekamo da dodje prop balancer da i to rijesimo,a ujedno se i slace jos jedan od balze on je doso do faze smirglanja i finisiranja za epoxy ili vise sloja laka vidit cemo jos