Skip to main content

Topic: Postajte fotografije svog MINIJA!!! (Read 81051 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #255
Ne. Nema mjesta na njemu za nalijepiti registracijsku plocicu, pa nema smisla  ;D

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #256
hahhaahhahha :D :D :D

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #257
 :D :D :D :D :D

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #258
Eachine Aurora 90

Poslano sa mog PSP7557 koristeći Tapatalk


Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #260
Znaci ipak si se odvazio na lemljenje!  ;) (ja inace za ovakve sitne stvari koristim ovu lemilicu: https://www.banggood.com/DANIU-Portable-USB-Powered-Mini-5V-8W-Electric-Soldering-Iron-With-LED-Indicator-p-1017109.html)

Treba ti i neka zastita za antenu - ako nemas nista pri ruci, nakaci gore one plasticne tzv. "zip-tie" kopce. Ja sam za svoj jedini takav "on top" tiny whoop build (jer preferiram samo "low profile") napravio "kavez" oko kamere... Pomaze  :)   (imas na slici koju sam postao tu - onaj u prvom redu, zadnji)

Inace, mozda si mogao i jeftinije proci da si uzimao odvojeno dijelove - npr: E010S frame (bolji je nego ovaj jer ima kose drzace motora i bolji protok zraka) + H8mini ploca (ili, jos bolje BWHOOP ploca koja 100% pase) + Boldclash 18000kv motori + propeleri + kamera (mozda neka s odvojenim VTXom za niskoprofilni build - puno je izrdzljivije i ne treba zastita za antenu...).. izaslo bi ispod 40USD, a flashanjem sa silverxxx firmwareom (ide i na H8 i na BWHOOP)  imao bi isto level i acro mod... Ali Beecore F3 ploca je odlicna stvar isto (i sam sam htio nabaviti jednu, ali odustao jer mi je silverware skroz OK, a i ne ide mi acro pa mi je svejedno sto je gore tako da na 6mm tiny whoopovima imam jos uvijek Eachine E010 ploce... :( ).
Koji receiver si uzeo FlySky ili FrSky (ili DSM2)?

I da - vidim da je kamera TX03 - obavezno je stavi u 25mW nacin rada jer ti je to sasvim dovoljno, a nece trositi previse (s vecom snagom mogao bi imati problema s trajanjem baterije i mozda i s odrzavanjem u zraku jer bi  VTX kamere trosio previse struje)... Ali skretoh s teme totalno...  ::)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #261
Ma neopterecujem se previse za ovu bubu o detaljima ... bitno da je zabavno :)
FrSky sam uzeo kad imam taranisa

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #262
Javi kako leti! Ali svakako napravi zastitu za antenu jer ce ti se ta cloverleaf nakon 5-6-7 padova iskriviti... Al' mozda neces padati pa nema veze  ;)
EDIT: ako ces ipak padati i ako se ploca na dijelu iza kamere ne grije (treba provjeriti jer ne znam za Beecore da li se grije tamo) , preporucujem i staviti komadic spuzve na maticnu plocu na dijelu iza kamere (mozes uzeti komadic one tanke spuzve od ambalaze u kojoj si vjerojatno dobio sve upakirano) za slucaj da ti se kamera "prevali" nazad kod pada i sl. - amortizirat ce udarac i zastititi cipove na ploci i kameri od lomljenja i/ili eventualnog kratkog spoja. Ali tu , kazem, treba biti oprezan i provjeriti prvo sto se i koliko grije da se lijepljenjem icega na plocu nebi pregrijala...

BTW, mislim da je idealna i najjeftinija kombinacija za 6mm tiny whoop:

- E010S frame
- BWHOOP B-03 ploca (flashana na silverware tako da se ukloni "altitude hold" i dodatno dobije i acro mod - radi na bayangtoys protokolu - mislim da Taranis podrzava uz neki modul, kao i Devo)
- Boldclash F01 kamera (za "on top" - jer nisam siguran da moze low profile s BWHOOP plocom u E010S frameu. Morat cu probati...) ili Eachine EF-02 (jedna od najlaksih sto postoje i sa najmanjom potrosnjom struje)
- Boldclash 18000kv motori
- King-kong 3-bladed propeleri 31mm (ili Eachine E010 4-bladed)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #263
Thnx Ironic


Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #264
E to je pos'o!  :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #265
Evo i moj prvi malo bolji mini...
Frame je lisam ls-210
Motori: sunnysky x2204s-16 2300kv
Esc: armattan 30a blheli_s
Kamera je eachine 1000tvl u kombinaciji s eachine vtx03 sa stok antenom dok nekupim cloverleaf
Fc je flip32+ to sam imao al planiram uzet nesta bolje
Propeleri su kingkong 5040
Tezina bez baterije 270g


Zasad sam na 3s bateriji al i to planiram uskoro promjenit


Trenutno se jos privikavm na acro mode posto sam do prije 2 tjedna stalno vozio na horizon modu...ali ide polako uskoro ce bit i video :)


Prezadovoljan sam kako leti na 3s jedva cekam probat na 4s :)


Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #266
Ja sam poslao vec slike svoja dva, ali sam ih raskupusao i prebacio u nove frejmove, evo slike
Lete super, poceo sam letjeti u Acro modu FPV i totalna je ludnica  8)

[size=78%][attachimg=1][/size]

[attachimg=2]
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

 

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #267
Teske boje   8)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #268
To neki low profile? :) mogob ja pocet narucivat dijelove za novi. Umrt cu od tuge ak se na ovom jednom kojeg imam sta pokvari pa budem morao cekat. Sad kuzim frenda koji ima pedeset bicikala kad kaze da je dovoljan broj bicikala trenutni koji ima + 1  :D

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #269
A to je neka kemija frejm sklepan, ali leti super. Pitaj frenda hoce trampat jedan bajk za quad 8) , on nece ni skuzit a meni bas treba