Skip to main content

Topic: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017) (Read 12399 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #15
Jedno pitanje.Recimo kad se ja natječem sa maketom na nekom od maketarskih natjecanja uvijek na tim događajima postoji jedan dio gdje ljudi prodaju,mjenjau tj. trguju raznim maketrskim stvarima.Pa onda si mislim da možda i vi planirate neki dio prostora ostaviti za to ili ne?.Eto toliko ukratko.

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #16
prognoziraju kisu za nedjelju.. trka se odgada ili imate neki zatvoreni prostor u rezervi?

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #17
Utrka je na zatvorenom  :-\

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #18
Javljam se iz nocne smjene. Dosao bi sutra u ZG, pa tko mi zeli praviti drustvo  nek se javi, da ne budem sam tulumarao tamo

PS, volio bi upoznati Sekilea, Zeda, GTI-a...sve vas pratim, odlicni ste

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk


Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #20
Samo da pitam, nebitno kaj je u rasporedu oznacen termin zelenom bojom, misli se na 10h ujutro da pocnu kvalifikacije dronova? Koliko bude to od prilike trajalo?

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk


Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #21
Eo bio ja jutros gledat trening/kvalifikacije ..ne znam sta bi rekao .. razocaran sam ..da sam znao da tak vozite, dosao bi ja sa svojim kamionom phantom4p ..on bar ima senzore na sve strane pa bi zavrsio stazu!  >:(  Gledam Sekile se tamo priprema, sarafa, skuzio sam da je on po sponzorskoj majici, ime na ledjima... prvi heat BLAM zabije se u prvom krugu u jadnog covjeka ispred sebe. Drugi heat ... blam nisam ni skuzio da je poletio, a vec na ekranu slika poda... ne znam sta bi rekao...pa cijeli dopodnevni trening jedna baterija,.... ide unsubscribe sa jubito.  :D


Šalim se naravno, genijalni ste i vi i ti vaši zvrkovi.... Nisam htio nikog gnjavit i upoznavat se da ne remetim koncentraciju.  ;)


A sad idem otvorit banggod account i napravit rebalans proracuna za ovu godinu.

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #22

Par slika ... staza i organizacija izgledaju odlicno ... decki su trenirali i naucili stazu ... sutra ce bit brutalno! :D







 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #24
Sunce mu žarko i komentatoru. Finale završilo, nije rekao tko je pobjedio ..tko je koji ... lajv strim završio :)

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #25
Namjerno nije jer je sad proglasenje.

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #26
1. Franky
2. Backspin
3. Jazavac
4. Zed

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #27
Cestitam ekipa! :D

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #28
Bravo momci, čestitke pobjednicima kao i organizatorima.

Poslano sa mog HiBook pro koristeći Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

 

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #29
Svaka čast svima na organizaciji i sudjelovanju. Evo koja fotka od mene