Skip to main content

Topic: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017) (Read 12378 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #31
Nisam bio tamo ali sam pogledao filmić na YouTube-u ,odlično dečki i cure  :) i što više takvih eventa bi bilo lijepo,naravno i za ostala letala bi trebalo nešto takvo, da nezaboravimo na njih,jer sa Zagijem  smo većinom svi počeli  RC letenje ;)



Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #32
Organiziraj nešto :)


Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #34
Organiziraj nešto :)
Lijepo rečeno,ali realizirati za takvo nešto potrebna je dobra ekipa ;) i pomoć maketarsko-modelarskog saveza da nam da nešto "sredstva" za recimo "Zagi event" ili neki "Mini DLG event"  :) .
zaboravi na sponzorstva "saveza" svi smo mi sami sebi sponzori + donacije raznih firmi najviše u materijalu i robi...a ostalo je "druže snađi se" ;-) da ne govorim da za organizaciju nekakvom meeta treba dva-tri mjeseca planiranja, telefoniranja, prikupljanja razno raznih dozvola, osiguranja....fakat treba ekipa koja će zagrist i organizirat sve to...
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #35
Ma dati će savez, samo onda ako imaju koristi od toga, koliko sam ja shvatio. :) 

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #36
Malo si naivan kolega...
Progressof zna kako stvari rade! Ljudi moji za ovu utrku je trebalo mjesec i pol dana milijardu poziva na dan, mailova, svaki tjedan 3 sastanka itd...


Nije to sam tak ;)

Odg: Zagreb Open Drone utrka @ Hub385 (6. i 7.svibnja 2017)

Reply #37
Malo si naivan kolega...
Progressof zna kako stvari rade! Ljudi moji za ovu utrku je trebalo mjesec i pol dana milijardu poziva na dan, mailova, svaki tjedan 3 sastanka itd...


Nije to sam tak ;)
U potpunosti te razumijem ;)