Skip to main content

Topic: Robbe Charter (Read 36667 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Robbe Charter

Reply #120
Marjane,dobro je čim je crveno....to je moj Pongra sigurno predložio,ali šalu na stranu, dobra kombinacija  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Robbe Charter

Reply #121
Marjane,dobro je čim je crveno....to je moj Pongra sigurno predložio,ali šalu na stranu, dobra kombinacija  ;)

Šteta kaj nisi mogao biti na skype da prokomentiramo boje

lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Robbe Charter

Reply #123
Hvala hvala

Bumo bacili mustre na kraju to će biti završni touch

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Robbe Charter

Reply #124
Evo i danas se nešto delalo polako

presvukao sam horinzontalac

[attachimg=1]

i elevon koji se dolazi na njega

[attachimg=2]

I evo kako zajedno izgledaju u kombinaciji

[attachimg=3]

Presvukao sam i vertikalac

[attachimg=4]

I sve to posložio na trup da vidim vizualni dojam

[attachimg=5]

[attachimg=6]

[attachimg=7]

nastavlja se .............
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Robbe Charter

Reply #125
starii moj ovo ce bit perverzija od avioncica! jedva cekam da poleti!

Odg: Robbe Charter

Reply #126
Robbe Charter, model star k'o Biblija. Lijepo je letio na 3,5 ccm, prava prilika za početnika.
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Robbe Charter

Reply #127
Robbe Charter, model star k'o Biblija. Lijepo je letio na 3,5 ccm, prava prilika za početnika.

 jeste Anto,star je kao Biblija
u isto vrijeme kada je on rodjen pojavio se takodjer od Robbe jedan Model koji je postao i dugo vremena vazio kao interesantan pa i za naprednije,
SNOOPY
isao je sa Motorom 5-6ccm
imao sam ga a sada imam samo Plan 1:1

Odg: Robbe Charter

Reply #128
Robbe Charter, model star k'o Biblija. Lijepo je letio na 3,5 ccm, prava prilika za početnika.

Pongra i ja smo bačvu goriva potrošili s Charterom (koji je BTW i dan danas ispravan i funkcionalan, ok s dodanih 500g ali i dalje leti :) ) i MDS-om 4ccm koji ni kad je bio nov nije radio dobro :)
Svako slijetanje je bilo zbog otkaza motora :D
Dan danas je u garaži, to je prvi model kojeg sam ikad letio.. Čak sam ga letio prošle godine :) Sad je u penziji
BTW naš je onaj stari, bez ailerona.
MAK Zapad

Odg: Robbe Charter

Reply #129
Robi daj kakva penzija  :'( , sad je on stara iskusnjara zna sve livade grada zg moze nas navoditi na livadu, jos bu on letil bez brige  ;) ;) ;)
Btw da njega nisam vidio ne bi ni znao za chartera on mi je bio zvjezda vodilja se sjecas kak su  mi se zacaklile okice i rekal sam to je to  ;D ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: Robbe Charter

Reply #130
Robi daj kakva penzija  :'( , sad je on stara iskusnjara zna sve livade grada zg moze nas navoditi na livadu, jos bu on letil bez brige  ;) ;) ;)
Btw da njega nisam vidio ne bi ni znao za chartera on mi je bio zvjezda vodilja se sjecas kak su  mi se zacaklile okice i rekal sam to je to  ;D ;D

dođii u garažu i nosi ga  :D
samo skuplja prašinu  :)

Odg: Robbe Charter

Reply #131
Da ima ailerone još ajde, ali ovak mi ga je šteta stulit bezveze, a ipak se uspomene vežu za njega, prvog leta se sjećam kao da je jučer bio :) Treso sam se ko grana, ali preživio je! :)
A novi bu do sezone valjda gotov  :D
MAK Zapad

Odg: Robbe Charter

Reply #132
Robi daj kakva penzija  :'( , sad je on stara iskusnjara zna sve livade grada zg moze nas navoditi na livadu, jos bu on letil bez brige  ;) ;) ;)
Btw da njega nisam vidio ne bi ni znao za chartera on mi je bio zvjezda vodilja se sjecas kak su  mi se zacaklile okice i rekal sam to je to  ;D ;D

dođii u garažu i nosi ga  :D
samo skuplja prašinu  :)

Ma je ziher :)
MAK Zapad

Odg: Robbe Charter

Reply #133
Pa jednog moraš završiti, sezona je na vratima
a stari mora biti retro i onda imaš nekad i sad
makar kas si napredan u gradnji i ovaj novi bu retro  :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Robbe Charter

Reply #134
Polako al' sigurno :D
MAK Zapad