Skip to main content

Topic: Skyhunter FPV od Daglasa (Read 25741 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #75
Vidiš ti da je Mr Misery a ne Mistery?! :)
Kao što vidiš, Laser očajava već mjesecima, nikak da Skyhunter dođe na skladišta...

Toki, vidjet ću, valjda opet Skyhuntera, bio sam zadovoljan sa njime. Trup nije nadrapao, samo su krila i rep potrgani. Ali nema smisla naručivat djelomično...
Bumovi od karbona. Why?

 

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #76
Da se nadovežem na Daglasa i ja sam jučer imao crash

Stavio sam novi firmware na storma i otišao letit, prva 2 leta su prošla više manje ok a 3 lete je završio ovako:





Ljepo jazavac uključio PA mod na stormu prebacio se na kameru gdije je slika stabilizirana i ljepo vrtim kameru i super nakon 2 km takvog letenja avion je iz nekog razloga počeo gubiti visinu i pikirati prema zemlji a ja na gimbalu to nisam primjetio jer je meni sve bilo savršeno ravno po svim osima.

Kada sam kužio da nešto ne valja, več je gotovo okomito išao dole i k tome nije slušao moju komandu i tako se zabio u zemlju.

Bio je cijelo vrijeme u PA modu jer u jednu sekundu nisam stigao nasljepo sa nočalam na glavi prebaciti kamera switch sa gimbal na FPV kameru i još prebaciti iz PA u manual.

I tako da imam isto totalku od elektronike je sve netaknuto osim gimbala koji se rasuo i 2 probušene 5000 4s baterije i nisam uspio nači gps od storma.

Isto kao i kod daglasa gps tracker je odradio svoje našao sam ga za 3 minuta na 2500 udaljenosti.

I na kraju da nebi bilo zabune ovo je bila čisto moja krivica jer da nisam zujao okolo sa gimbalom  i posvetio više pažnje samom letu nebi se ovo dogodilo nego bi ga ljepo na vrjeme prebacio iz PA u manual i vratio nazad kao svaki puta kada je za tim bilo potrebe do sada.

Ali nema veze sada čemo kupiti još jaču i bolju pilu samo da smislim što.
Ako netko ima preporuke slobodno nek stavi link.
 :)


Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #78
Šteta za modele... Baš gledam uzeti gps lokator jer vidim da je dobra investicija. Koje preporučujete?


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #79
Dag i Majk , žao mi je ...... :'(...
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #80
Prvo Malezija Airlines, onda Daglas pa Jazavac.Zajeban mjesec za avione.Žao mi Vas je dečki ali znate da je to normalna pojava. Idemo složiti nove i letite dalje.lp Laser
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #81
Normalno idemo dalje.
Baš gledam koju novu pilu da si uzmem. :)

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #82
Normalno idemo dalje.
Baš gledam koju novu pilu da si uzmem. :)

Majk ove dosta hvale, kažu ljudi da su izdržljive



samo pazi ima i fejka

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #83
Takvu već imam.
Sad mi treba neka koja ima krila. :D

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #84
Ovo? Ali nema fixed wing na žalost...

 [attachimg=1]

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #85
Dečki.. Stvarno nam je proljeće počelo s padovima i kraševima...Ali kako se kaže, iza dobrih ljudi ostaju dobra djela, a iza dobrih aviona ( pilota ) ostaju dobra videa... Moramo se pomiriti s time kada se bavimo ovim hobijem. Idemo dalje kao reče , jedan u zatvoru. 8)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #86
Evo objave jednog zaostatka. Posjet Bodula dok je Skyhunter još harao nebom. Joj kak mi fali ta mirna snimka sa gimbala... Hvala Bodule na snimci sa Mobiusa, rijetko imam ground footage...

http://www.youtube.com/watch?v=YefegITf68A


Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #88
E dragi Dag , srce Ti je uvijek na prvom mjestu... 8)...hvala ... :) LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #89
Dag, svaka ti dala.. Samo znam da se s time neće složiti kamerman  ;)
Moj favorite si sa kombinacijama više videa u jednom. Imaš talenta za montažu i glazbu. Nadam se skorom letenju zajedno..
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(