Skip to main content

Topic: K: stanicu  (Read 5059 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

K: stanicu

Pozdrav, početnik sam i kupujem prvu stanicu pa ako netko prodaje neka se javi.
Živjeli!

Re: K: stanicu

Reply #1
E bok drago nam je da te zanima hobby. Pogledaj si ovu jer je stvarno dobra za pocetak a jeftina je. Mozes sa njom cak i na simulatorima vjezbat. Imam je jer sam poceo nedavno.


https://www.banggood.com/Flysky-FS-i6S-2_4G-6CH-AFHDS-Transmitter-With-FS-iA6B-Receiver-p-1024018.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

A mozda se nade i tu kod nas nesto jeftinije ili skuplje pa nisi napisao po kojoj cijeni trazis
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Re: K: stanicu

Reply #2
Flysky-FS-i6 sam planirao uzeti jer vidim da ju dosta preporučuju za početnike. Problem je što trenutno nitko u Hrvatskoj (koliko znam) ne prodaje, a sad da naručujem negdje izvana ne znam kako ide proces s carinom jer uglavnom šalju iz Kine...
Živjeli!

Re: K: stanicu

Reply #3
Ima i kod nas jedna. Cak je modirana samo treba te glupe naljepnice poskidat. Ponudi mu 400kn i pristat ce.  Ne poznajem osobu a mozda je i tu na forumu.

https://www.njuskalo.hr/rc-modeli/flysky-i6s-oglas-31248011

Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Re: K: stanicu

Reply #4
Vidio sam...Ne sviđa mi se baš što je toliko modirana. Sačekat ću još malo možda se pojavi još oglasa.
Živjeli!

Re: K: stanicu

Reply #5
Moj savjet ti je da si kupiš novu, znam da je problem sa čekanjem paketa sad, ali to je ipak stanica i ako ti ona otkaže ostaješ bez modela u večini slučajeva. Možda je ova sa njuškala i ok napravljena, ali bolje ne uzimati to za prvu stanicu. Kupi si novu i kad pohvataš malo stvari vidi dal ti trebaju kakvi modovi na stanici pa si to sam napraviš. Sa polovnom stanicom nažalost nikad ne znaš na čemu si kad kupuješ. Može i s novom biti problema (male šanse) ali to se onda kasnije lakše riješi preko garancije i shopa gdje si kupio  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Re: K: stanicu

Reply #6
Moj savjet ti je da si kupiš novu, znam da je problem sa čekanjem paketa sad, ali to je ipak stanica i ako ti ona otkaže ostaješ bez modela u večini slučajeva. Možda je ova sa njuškala i ok napravljena, ali bolje ne uzimati to za prvu stanicu. Kupi si novu i kad pohvataš malo stvari vidi dal ti trebaju kakvi modovi na stanici pa si to sam napraviš. Sa polovnom stanicom nažalost nikad ne znaš na čemu si kad kupuješ. Može i s novom biti problema (male šanse) ali to se onda kasnije lakše riješi preko garancije i shopa gdje si kupio  ;)

Slažem se, ali odakle naručiti? U Hr. sigurno neću naci, a ne znam koje su internacionalne trgovine dobre za kupovinu rc opreme, tj.koliko je sigurno naruciti stanicu i ocekivati da ce paket neostecen doci iz npr. Kine? I naravno moram vodit računa da naručujem iz EU da ne bi na kraju platio carinu kao pola stanice.😅
Živjeli!

Re: K: stanicu

Reply #7
Dobro jutro Bruno,
Probaj kod hobbyking.com i biraj EU-Shop. Taj je u Nizozemskoj, trebalo bi da pošalju i u HR.
Pozdrav sa Hreljina, Werner
"Ne pričaj - napravi!!"
www.kamphausen.ch

Re: K: stanicu

Reply #8
Dobro jutro Bruno,
Probaj kod hobbyking.com i biraj EU-Shop. Taj je u Nizozemskoj, trebalo bi da pošalju i u HR.
Tako sam i mislio samo što su sada malo zalihe oskudne haha (vjv.zbog korone) pa nema onoga što ja tražim.
Živjeli!



Re: K: stanicu

Reply #11
Mislim da sam vidio na HK stranici super stanicu. Trenutno je UK kroz 10 dana dode i cijena 60 dolara sa postarinom. Ima 8 kanala sto je sasvim dovoljno. Quanum i8 8ch. Ima i usb za simulatore.
I dalje se drzim da za pocetak je najbolja i6s jer ima ekran osjetljiv na dodir i mozes je stelati a da vidis kaj radis i podrzava puno vise kanala i prijamnika. To je vrh vrhova za pocetak a trenutno najjeftinija na trzistu.

Pogledaj si ovu isto je u europi i brzo dode a vrh je za pocetnike i jeftina.

https://hobbyking.com/en_us/turnigy-evolution-mode-2-pro-digital-afhds-2a-radio-control-system-black-w-tgy-ia6c-receiver.html?queryID=0abd8aba249cb3daf7a5a4a0996d4032&objectID=77492&indexName=hbk_live_magento_en_us_products_hbk_price_stock_7_group_0_asc
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Re: K: stanicu

Reply #12
Mislim da ću sačekati da Turnigy TGY-i6 ponovno bude dostupna pa ću naručiti :)
Živjeli!

Re: K: stanicu

Reply #13
E bruno zar ti nisi po mom razgovoru nacuo za flyfreak i kupujes od mene dron sa njuskala ???? Javio mi se na oglas bruno_tehnic pa samo pitam
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)