Skip to main content

Topic: ajmo danas (Read 17885 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ajmo danas

jedno brzinsko letenje posle posla pa dok ne padne mrak
grumf i ja smo tamo oko 16.30
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ajmo danas

Reply #1
 :'( nisam uzel niš sa sobom, a htio sam. Možda navrnem na druženje samo.

Odg: ajmo danas

Reply #2
tomi(tomex)?????ako si to ti javi mi se jer kao sto si vec vidio i marcijan i domagoj i ja smo letaci uz autice pa mozemo jedan dan otic svi zajedno letit :) sry na offu :D


Odg: ajmo danas

Reply #3
Da, Tomi=Tomex, može, a di vi letite ? Ja od nedavno isključivo idem na kanal jer nemam više nijedan slowfly za male livade (osim helia).

Odg: ajmo danas

Reply #4
cek ti letis samo helice ili i neke vijune?ja imam zagia marcijan ima jednog f16 kojeg treba slozit jer mu je taman prije par dana stigo setup a domagoj neki f,nezz koji tocno!ja letim vecinom na onoj livadi na krasu a njih dvojica na kanalu,ponekad odem i ja s njima! 8)

Odg: ajmo danas

Reply #5
Imam i jedno i drugo ;D . Čak i F-16 EDF.

Odg: ajmo danas

Reply #6
Hahah imam i ja F-16 al Depronac,iskljucivo na kanal idem sa strane autoceste ili dolje kod Cehi-a!!!

Odg: ajmo danas

Reply #7
depronac kojeg neznas letit XD HAHA

 

Odg: ajmo danas

Reply #8
Meni barem nezavrsi na drvetu avion  :D

Odg: ajmo danas

Reply #9
pa kad ni ne letis iznad 10m HAHA!(jer neznas XD haha)  :-* f16 se s takvim slabijim malo motoricem ne dize odmah u zrak nego pod malim kutem jer inace mozes letit samo 3d XD
 :D

Odg: ajmo danas

Reply #10
Imam ja sad bolji motoric nego ti  :P

Odg: ajmo danas

Reply #11
hehe al ocito neznas da ja imam sad jos bolji motorcic nego ti! XD jedino ak si opet narucio nesto jace ugl u mom slucaju radi se o motoru od 2700kw a za ostalo nezz  :P

Odg: ajmo danas

Reply #12
Vidis da nis neznas od kad se pise kW pise se kV  ;)

Odg: ajmo danas

Reply #13
os se kladit da znam!znam bolje letit od tebe!  8)  a sad tisina :D ahahah dobro daj pa upropastili smo temu!  :-X

Odg: ajmo danas

Reply #14
samo vi nastavite.... držimo kanal živim ... a ja sam iskopčal meilove na ovoj temi :)

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe