Skip to main content

Topic: easy build f16 falcon depron (Read 3533 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

easy build f16 falcon depron

pozz ja zelim napravit f16 falcon od depron sve je to oke ali jel igdje ima depron u okrugu vinkovaca? i  jos me zanima koja je najbolja stanica za pocetnike?

Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #1
pusti depron, odi u trgovinu građevinskom materijala i uzmi IZOFLOR 3 ili 6mm ovisi o tvojoj potrebi. prodaje se u pločama 1mx0,5m a služi za metanje ispod laminatnih podova. sasvim ok za početnika i negdje u knjižari nađi selotejpa širokog u boji. uz to ti treba samo jedna lipova ili jelova letvica 5x5mm da učvrstiš krila da ne zaplješću kad uspješno poletiš.
svaka stanica od 4 i više kanala je dobra za početnika. Naravno pod uvjetom da je ispravna.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #2
 kakva je razlika između deprona i izoflora???????

Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #3
Izoflor je lakše nabaviti. :)

Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #4
Depron je čvršći i može se bolje savijati (žilaviji) od izoflora. Nažalost kod nas ćeš ga teško pronaći. Izoflor imaš u svim trgovinama građevinskog materijala, Baumax, Pevec...

 

Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #5
Preporucio bi ti F-22 Easy build puno je lakse za upravljat s njim nego s F-16 koji je jako zivcan na komandama.Arbiton Izofloor je cisto ok,korstim ga dugo vec i pokazao se dobar,Uzmi si najbolje Bukvu 5X5mm i uzmi armiranu prozirnu traku (onu s "koncima").Postoji ti 2 vrste Arbitona:rebrasti i normalni.Ja u ZG nisam uspio naci normalni pa korstim rebrasti. :)

Stanica bilo koja za pocetak 4 kanala po mogucnosti 2.4 GHz a ako nema mixera lako ga uzmes i nije skup!
Imas i foru s Y kabelom i 3 serva ako nemas mixera!

Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #6
hvala na informacijama al ja cu umjesto bukve uzet plasticnu sipku koja se koristi u ribolovu ono strijela a sto se tice izoflora u kojim se dimenzijama prodaje i koliko kosta? i jel ima tko stanicu za prodaju?

Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #7
Ima kao što kažu u Pevecu od 5mm je oko 72kn paket dimenzije ploča oko 120x50x(6, 5 , 3 , 2)

Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #8
Taj od 5 mm je dosta loš, spužvast. Najbolje je 6 mm i da nije rebrast s jedne strane, nod ugo nigdje nisam vidio takav. U Bauhausu imaš Climapor ploče od 6 mm. To je pravi depron i najbolji je za samogradnju ( i najskuplji ).
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: easy build f16 falcon depron

Reply #10
Depron ni ja nisam mogao naci po hr pod tim nazivom...nisam bas siguran jel to to al gotovo isto ako nije, jest naziv STIRODUR, to pitaj i naci ces dobrog materijala ako ti se da radit s time...msm u najmanju ruku mozes pogledat pa vidit dal  ti se svidja taj materijal...pocetnik na mlaznjaka? Hmm ne zelim te demoralizirat al malo su zivcani kako je reko kolega na komandama...probaj prvo na nekom traineru na propeler...ili jednostavno proguglaj kojih sve simulatora ima, skini si to pa se prvo tamo vjezbaj...mlaznjaka, pogotovo ako ke samogradnja u pitanju, cuvaj to ;)

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk