Skip to main content

Topic: Dan extremnih sportova Opatija (Read 5579 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dan extremnih sportova Opatija

Evo da najavim da ce prvi vikend poslje prvog maja znaci 4,5,6 maj biti Dan extremnih sportova u Opatiji.Pozvan sam da izvedem istu tocku kao i prosli put samo cu ovog puta gledati izvesti je bez kupanja modela a ovaj put i sa par modela pocevsi od depronca od oko 80cm pa Zivka od 1,2m i Extre od 1,4m a zavrsio bi sa Yakom 54 od 2,16m.Na okupljanje ili bolje reci predstavljanje idem bas zbog predstavljanja.Organizator Vedran me pozvao na okupljanje radi prosirenja programa i uglavnom cijeli event financiraju sponzori.Evo do sada jos nema interesa od strane sponzora za RC modele pa tako da bi moj dolazak na event bio pro bono(dobrovoljno samofinancirajuci).
Zasto sve ovo pisem je,ustvari,jer me Vedran organizator zamolio da ako mogu pozovem jos nekog i to ako je moguce helikopterasa koji moze izvesti neku 3D tocku i to neko sa iskustvom bi bilo pozeljno.
Moram natuknuti da ce se letovi odrzavati na Opatijskoj rivi i da nema mjesta na pretek za sljetanje zato ce moje letenje biti sa uzljetanjem i sljetanjem u hoveru.To je bit moje tocke.
Nama ce biti jos obezbjedeno mjesto koje se inace placa oko 1000kn dnevno a mi ne moramo platiti nista.Jos moramo donjeti svoju tendu,sator i stolice a ako treba i neki stol,sklopivi pozeljno.Postoji jos jedan problem a taj je da ja necu moci doci sva tri dana jer radim.Moci cu doci samo u nedjelju.
Zna se vec a ne moram ni govoriti da usljed kise i jakog vjetra sve otpada.
Tko zeli moze mi poslati PP ili javiti se na moj mob broj 0989951555.Hvala.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #1
Dani ekstrmnih sportova Opatija : 11-13.5.2012

Ako vam flyfreakovi treba bilo kakva pomoć, stojim na raspolaganju.

vimeo.com/40772548 link ispod videa

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #2
Pozdrav.Zeznuo sam datume.X day ce biti u Opatiji ali sljedeci vikend i to petak,subota i nedjelja(11,12,13 maj).Sad sam na mobu i ne pokrece mi video sa vimea ali Belas kakva pomoc je u pitanju?
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #3
Ja sam u Opatiji, pa ako vam treba kakva pomoć oko bilo čega, tu sam...

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #4
Pozdrav.Molim te mi posaljes tvoj broj tel pa bi te nazvao.Moj je 0989951555 Zoki.Ja cu najvjerojatnije biti tamo samo u petak jer najavljuju lose vrijeme u subotu popodne i jako lose u nedjelju.Mozda mi bude zatrebala mala pomoc.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #5
Pozdrav svima.Evo da najavim da je plan da sutra krecem za Opatiju.U nedjelju je najavljeno lose vrijeme sa jakom burom i kisom pa zbog tog razloga sam uzeo slobodan dan za sutra a najava za sutrasnji dan je odlicno vrijeme sa 1m/s pa eto krenuli bi sutra.Otvaranje dogadaja Xday-a bi trebalo poceti u 12:00h tako da cemo gledati doci nesto prije.Eto to je to pa ko je blizu a zanima ga moze svratiti.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!


Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #7
a tomo kad stigneš to sve ispratit    ??? ??? ???
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #8
Zoran u akciji  ;)

[attach=1]

[attach=2]

[attach=3]

[attach=4]

[attach=5]

[attach=6]

[attach=7]

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #9
i još malo...

[attach=1]

[attach=2]

[attach=3]

[attach=4]

[attach=5]

[attach=6]

[attach=7]

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #10
Zoki majstore!
Šteta kaj heliće ne letiš  :)
MAK Zapad

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #11
Pozdrav svima.Evo i ja stigo kuci.Bilo je ljepo u Opatiji i nadam se da nisam razocarao publiku i da sam ispunio ocekivanja.Zelim najprije zahvaliti Belasu na pomoci i na stolu koji mi je uletio za nastup a pogotovo na slikama,majstorske slike.Imam par malo slabijih videa pa cu gledat prebacit ih na youtube i pustim link.Ako slucajno ima netko jos koji video nebi bilo lose da ga podijeli sa nama.
E Robi vidis letim ja i helic i to malega koaksijalca Thundera sa HKa.Sta kazes,nije lose za pocetak?
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #12
Tek sad sam skuzio da je Belas uspio uhvatiti na slici i onaj dio kad me galeb lovio.Ha!
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #13
Pozdrav svima.Evo i ja stigo kuci.Bilo je ljepo u Opatiji i nadam se da nisam razocarao publiku i da sam ispunio ocekivanja.Zelim najprije zahvaliti Belasu na pomoci i na stolu koji mi je uletio za nastup a pogotovo na slikama,majstorske slike.Imam par malo slabijih videa pa cu gledat prebacit ih na youtube i pustim link.Ako slucajno ima netko jos koji video nebi bilo lose da ga podijeli sa nama.
E Robi vidis letim ja i helic i to malega koaksijalca Thundera sa HKa.Sta kazes,nije lose za pocetak?

Ma ja čekam da pređeš na pravu zvijer :)
MAK Zapad

Odg: Dan extremnih sportova Opatija

Reply #14
Kod helica se najvise bojim samog sebe.Helici su jako opasni a pogotovo u 3Du a ja kada upravljam volim da je sve blizu mene a necu lagati pa cu i priznati da u oko 2500+ 3D letova bar 5 puta je avion kako od najmanjeg pa do najveceg krenuo prema meni kad sam izvodio hover i torque roll.Jednostavno dode ti dan kad ti ne ide ili je dovoljno da preskocis jedan pomak na palici i eto ga prema tebi ili u zemlju.
Sa helicem sa onolikim propelerom nebi se imao gdje izmaknuti a i stvarno me zbog pre velike sumnje i osjecaja nesigurnosti ne hvata velika zelja da ih upravljam.Sa ovom izjavom ne tvrdim da ih nebi volio upravljati,zato sam i kupio koaxa a i imam dva Falcona klase 400 za ucenje.BTW ima li tko za prodati zadnje repne listove za isti?
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!