Skip to main content

Topic: Scorpio Java 150 (Read 3516 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Scorpio Java 150

Reply #1
vrhunski model a i cjena je dobra  :D


kratko i jasno... NE

Odg: Scorpio Java 150

Reply #2
Zakaj ne? Samo se raspitujem.
Lp,
Alex

Odg: Scorpio Java 150

Reply #3
pogledaj na njuškalu rc jedrilice jedan čovjek prodaje taku sa daljinskim sav set up samo
nije sastavljen.
Moje mišljenje je da je jedrilica zagon i lijepa je u zraku a sad nezz za druge kako misle ja
je nisam vozio ali sam gledao kako drugi voze i jako je lijepa

Odg: Scorpio Java 150

Reply #4
Kazu samo da je taj setup zastarjeli u toj jedrilici.
Lp,
Alex


Odg: Scorpio Java 150

Reply #6
Mene osobno privlace jedrilice mozda i vise aviona zbog duzine boravka u zraku.... Al cuo sam da treba gledati cin veci raspon krila zbog stabilnosti...
Lp,
Alex

Odg: Scorpio Java 150

Reply #7
Veći raspon dobro dođe, ali nije nužan. Za učenje je bolje uložiti u solidan model srednje veličine koji će podnijeti početničke greške i "čvršća" slijetanja. Elektrojedrilica raspona približno od metar i pol do dva, s eleronima, bila bi pun pogodak, primjerice:
http://www.modelarstvo-stopar.si/product.php?id_product=2304

Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Scorpio Java 150

Reply #8
Mislim da bi se isplatila takva jedrilica, a setup uzet sa HK ili? Dal se isplati otic u sloveniju po nju radi carine, poreza i dostave?
Lp,
Alex

Odg: Scorpio Java 150

Reply #9
Frajer je u Ptuju i ima ok cijene. Od njega sam kupio ovo:
http://www.modelarstvo-stopar.si/product.php?id_product=772
Meni se isplatilo iako nisam pokupio Mwst jer mi je model donešen u Zg. Češki TopModel je solidna firma, a "Sweet" je sjajna jedrilica s kojom ne bi smio imat problema. Isprobao sam ju s motorom TR2830 - 1050 kV i penjala je kako treba. Uz 18 A regler i GWS Naro servoe imaš odličan model za duga jedrenja.


Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša