Skip to main content

Topic: Turnigy "GOPRO" (Read 21265 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #1
Mislim da je to Turnigyjev SJ4000.
S tim da Turnigy ovdje transparentno kaze da je na 1080 30fps, dok za SJ4000 na puno mjesta stoje specke da je na 1080 60fps (a nije).

nekima ce odmah past na pamet u toj cijeni mobius, pa evo par usporedbi s mobiusom:
SJ4000 vs Mobius High Contrast Test
SJ4000 vs Mobius Low Light Test
SJ 4000 vs Mobius (Night Time) - Jakarta

neka usporedba s gopro3b
SJ4000 VS GoPro Hero 3 BE (Full HD)


al treba to sve vidjet uzivo....


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #2
Kupujem nekakvu kameru za fpv pa njuskam.. koliko sam skuzio (guglao) relativno je ok kamera za te novce, ali, za FPV nema live video out i mogucnost snimke u isto vrijeme.

jedini plus je taj displej otraga...  ::)


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #4
Baš danas gledam tu kameru i čini mi se puno bolja nego mobius.

Za letenje bas i nije bolja, barem po recenzijama s neta, jako je osjetljiva na promjene svjetla, slika se totalno zamraci ako okrenes model naglo prema suncu. Mobius puno brze reagira na to i korigira sliku


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #5
Baš danas gledam tu kameru i čini mi se puno bolja nego mobius.

Za letenje bas i nije bolja, barem po recenzijama s neta, jako je osjetljiva na promjene svjetla, slika se totalno zamraci ako okrenes model naglo prema suncu. Mobius puno brze reagira na to i korigira sliku

Da to je, ali ako koristimo uz nju još neku board kameru za fpv mislim da je bolja za snimanje leta.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #6
Koliko vidim po netu ta kamera ima AV out preko usb konektora, samo treba kabel, novi fw je to donio.
Navodno je HK dobio zadnju verziju sa LCD ekranom i novom maticnom i zadnjim FW-om.

c/p:

Please notice only the latest SJ4000 camera can support AV out, the latest SJ4000 use new firmware and PCB board.
If you camera ordered after May and have the N201405270ZV01 firmware, it should be no problem to use AV out feature with this cable.


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #8
@George

sto se tice SJ4000

Quote
About video out feature, it support recording at same time.

I have asked the manufacture to support switchoff the OSD info while AV out, when there is new FW, I will share here.

prve verzije samo sa HDMI nisu mogle snimati kada je bio video out aktivan, ove novije verzije koje imaju AV out preko USB bi trebale i snimati u isto vrijeme, a ovaj predstavnik sa Foxoffer-a je rekao da je prenio proizvodacu jel moze maknuti i sve ove dodatne podatke koji su sad na slici kad je aktivan AV out

http://www.rcgroups.com/forums/showpost.php?p=28838890&postcount=695


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #9
ooooodlicno onda  ;D

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #10
SJ4000 WIFI ZA TE PARE PRE DOBRO

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #11
Baš danas gledam tu kameru i čini mi se puno bolja nego mobius.

Za letenje bas i nije bolja, barem po recenzijama s neta, jako je osjetljiva na promjene svjetla, slika se totalno zamraci ako okrenes model naglo prema suncu. Mobius puno brze reagira na to i korigira sliku

Cisto da apdejtamo ove informacije da se ljudi ne zbune, po dostupnim filmicima sa neta zadnja verzija fantasticno odraduje posao brze promjene ekspozicije.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #12
Baš danas gledam tu kameru i čini mi se puno bolja nego mobius.

Za letenje bas i nije bolja, barem po recenzijama s neta, jako je osjetljiva na promjene svjetla, slika se totalno zamraci ako okrenes model naglo prema suncu. Mobius puno brze reagira na to i korigira sliku

Cisto da apdejtamo ove informacije da se ljudi ne zbune, po dostupnim filmicima sa neta zadnja verzija fantasticno odraduje posao brze promjene ekspozicije.

Je, istina :)

Ja sam bio na starim rezenzijama od prije koji mjesec kad sam kupovao kameru.

Thanks!

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #13
Meni, potpunom amateru  Turnigy Cam u potpunosti odgovara(koristit ću je za vjenčanja i sprovode)  jer ima back screen ,tako da mogu donekle ''nišaniti'',dok tražim objekt.A cijena je podnošljiva. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #14
Meni, potpunom amateru  Turnigy Cam u potpunosti odgovara(koristit ću je za vjenčanja i sprovode)  jer ima back screen ,tako da mogu donekle ''nišaniti'',dok tražim objekt.A cijena je podnošljiva. ;)

Jel to znaci da kupujete? Bude neka recenzija? :D