Skip to main content

Topic: pad letjelice (Read 58281 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pad letjelice

Reply #180
naza + KK2 + buddy box  = redundantni sustav.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18703__wireless_buddy_box_system_8ch_dual_rx_controller_.html
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__24723__hobbyking_kk2_0_multi_rotor_lcd_flight_control_board.html

dakle, prijemnik je preko Y kabela spojen na OBA kontrolera odjednom,
i oba se armaju kod polijetanja.
(prethodno se poštela svaki FC da model može letjeti na bilo kojem od njih pojedinačno)

izlazi za motore iz FC-a idu u ulaze buddy boxa, koji ima duple ulaze  (za dva prijemnika inače), po 7 za svakoga, + 1 AUX za prebacivanje mastera
a ima jedne izlaze za model, u ovom slučaju reglere.

i onda u letu preko AUX kanala se prebacuje tko iam komandu, naza ili KK2
koristi se u slučaju nužde samo, kao zadnji spas,

jer siguran sam da bi svatko rađe da mu KK2 u autolevel modu izravna model a on samo doda gas i propne ga u vis,
pa polako dođe do modela ili polovi komande, nego da gleda kako naza pada.

investicija oko 15$(buddy)+30$(KK2) mislim da nije velika za takvu sigurnost.

pošto se u suštini radi o preklapanju vodova in/out bez neke obrade,
može se izvesti i mehanički releyima ili smd (preko tranzistora?) i slično vjerujem u DIY radinosti (ako je PWM f slučajno ograničena)


nakon kemije s wireless UHF-om, zanima me jel to netko napravio već?

Odg: pad letjelice

Reply #181
Treba vidjeti koliko traje prebacivanje s jednog na drugi mislim da serva to nebi osjetila ali neki esc-i možda bi i onda bi se resetirali i ponovno pokrenuli ali to traje koju sekundu...
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: pad letjelice

Reply #182
Neznam jel nekome poludila dok nije bila gopro3 gore na modelu, jel pazi sad tek vjerujem da gps nema nekog utjecaja na pad. Da je do njega on bi krenuo u nekom smjeru, ali ako bi prebacio u manual trebao bi imati kontrolu. Svi ti padovi su nekak vezani sa dolaskom te gopro 3. E da sto sam jos bio skuzio jednom , da mi se wifi na njoj znao upaliti sam od sebe ovak dok je drzim u ruci, To mi je bio jednom ili dvaput. Ako mi se gore upalio wifi, a ja letim na frsky, moguce da ga je on poremetio.

Odg: pad letjelice

Reply #183
znaš da bi to trebalo probati.
Idem kupiti sada to pa ču probati kada stigne možda radi :)

Odg: pad letjelice

Reply #184
Meni se isto zna nekad upalit wi-fi sam od sebe, u početku sam prebacivao sebi pa opet si ga zaboravio ugasit nakon pregledavanja s mobitelom pa mi je srknulo bateriju, ali nisam ništa zaboravio, upeco sam je kako se sam pali.

Jazavac - obavezno javi kako radi jer ako radi mogla bi bit totalna fora na multirotorima.
Dr.Tom kako je prošla ugradnja SAW filtera i kakvi su dojmovi?

Neznam jel nekome poludila dok nije bila gopro3 gore na modelu, jel pazi sad tek vjerujem da gps nema nekog utjecaja na pad. Da je do njega on bi krenuo u nekom smjeru, ali ako bi prebacio u manual trebao bi imati kontrolu. Svi ti padovi su nekak vezani sa dolaskom te gopro 3. E da sto sam jos bio skuzio jednom , da mi se wifi na njoj znao upaliti sam od sebe ovak dok je drzim u ruci, To mi je bio jednom ili dvaput. Ako mi se gore upalio wifi, a ja letim na frsky, moguce da ga je on poremetio.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: pad letjelice

Reply #185
jel možda jeftinije to za izvesti preko 4 običnih ili pak solid state relaya i nekog brushed ESC-a(AUX= ON/OFF master/slave)? (da se ne komplicira s arduinom za očitavanje PWM-a)
to bi bilo praktički trenutno i bez ograničenja frekvencije 200-500-1000 Hz

makar, pogledao sam filmić onog assana buddy boxa, on 'na oko' trenutno prebaci komandu na drugi prijemnik.
trebalo bi naći filmić u letu nekog aviona da se vidi kako se regler ponaša(pošto se i on prebacuje u tom slučaju kao tu na multirotorima)
ako se tamo prop ne zaustavi, ne vidim zašto se bi u ovom slučaju, ne?

2 frankycro: saw filter stoji u vrećici, to malo što imam vremena slažem gassera, a quad još u kutijama, daleko od gotovog,
javim kada bude :)

edit: ima i ovaj za 8$ s 4 kanala, što je isto dovoljno za nuždu, pošto bi se KK2 stavio u autolevel mod stalno (ili pak preko nekog kanala s prijemnika i to mijenjalo ak netko baš želi)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__20002__Wireless_Buddy_Box_System_4CH_Dual_RX_Controller_.html?strSearch=buddy%20box

Odg: pad letjelice

Reply #186
katastrofa!    dobro sta se desava u nazi da tolko poludi?  cak i u manual modu!

Odg: pad letjelice

Reply #187
Tom i ostali, bravo. Sam cu to rec :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free


Odg: pad letjelice

Reply #189
Dobro došao u klub padavičara :) :)

Vidio sam kako letiš nije greška pilota to je sigurno.

Hm, ova teorija sa gopro 3 bi imala smisla samo treba provjeriti jesu li  svi padovi sa nazom bili s njom(ili bar statistički veći broj).

Bug u softweru ? Može biti ali sumnjam...

KK2 je zakon....

 

Odg: pad letjelice

Reply #190
Evo snimka pada, sad tek vidim neku vrazju trafostanicu ispod gdje je pao, uopce ju jucer nisam vidio, da nije ona uzrok, ali preletio sam i prije preko nje

https://vimeo.com/77094346

Odg: pad letjelice

Reply #191
Evo danas je pao i moj jastreb. Letio sam klasika na otvorenoj livadi sa kolegom. Dignem ga i pokazem mu malo kako je stabilan u GPS modu, letim nekih 3min, odem od sebe cca 300m, letim na cvike, slika super, okrenem se i prebacim u altitude. Krenem nazad i nakon nekih 100m , quad naglo krene sa nosom naprijed prema zemlji, ja brzo u manual izravnam ga, maknem cvike, vidim ga na 50m od sebe, ali nema sanše ,  on je nakon sto sam ga izravnao letio 10m jos ravno i onda kao da si ga nastrijelio ful gas i opet nosom naprijed i ful impact u asfalt. Ja apsoluttno nisam imao kontrole nad njim. Zvuk je bio užasan, pao je tocno na gimbal. Sva sreca da je kamera bila u kucistu , odletila u travu, ali njoj apsolutno nista. Tako sam sklupljao 10min dijelove i kad sam sve sabrao mislim da cak i nije tako strasno. Savinule su se prednje ruke, frame je ostao netaknut, samo se odvojio na gumicama. Pukla prednja dva propelera, motori ogrebani, ali mislim da im nije nista.

Kasnije idem gledat snimku leta i spazim ovo. Tocno gdje sam prebacio u atitude gopro je prestala snimati , neznam zasto. tako da ni nemam snimku pada, ali frend je snimio foticem,



Možda ovdije nebi bilo loše napomenuti da gopro nije bila u svome kučištu sada bi umjesto krakova mijenjao i kameru što nije zanemariva stavka u cijelo priči.
A na forumu je jedino moj Jazz DDG gimbal predviđen da bude u kučištu.
Tako da tih par grama što je gimbal teži vrijedi svakog grama i ovakvoj situaciji.
A svi lete naze skoro.
Sa ovim padom to bi bio još jedna gorpo bačen u smeće da nije bio u kučištu. :)

Odg: pad letjelice

Reply #192
Vjerovatno si je preletao dok je bila pod nižim opterečenjem pa je sve dobro prošlo. Uglavnom naza ne voli elektromagnetska i opčenito magnetska isijavanja, Ali mali kavez bi riješio problem.  :)

Evo snimka pada, sad tek vidim neku vrazju trafostanicu ispod gdje je pao, uopce ju jucer nisam vidio, da nije ona uzrok, ali preletio sam i prije preko nje

https://vimeo.com/77094346
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: pad letjelice

Reply #193
Da je hero3 zagušila poljem frsky prijemnik javila bi ti se stanica da je izgubila signal i naza bi otišla u fail safe.

Odg: pad letjelice

Reply #194
ak ima podesen failsafe. ok ajde sekile ima valjda. imas jel tak ? sad moras rec da imas :)

franky ti si osim saw moda i jednog sloja na dnu gps prijemnika jos nekak oblozio nazine komponente ili ?
mozda ne bi bilo lose. da nemre nis doletit do nje, odn vrlo vrlo malo