Skip to main content

Topic: FPV250 Quad - I ja bi se raceao! (Read 55185 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #60
Od tamo sam pazario cvike danas a rx uzeo sa rcgeeks.co.uk prema preporuci zeezy-a (tnx), jeftinije je.
Jos malo pa vam saljem filmice iz Ri ;)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #61
danas prvi puta letio na cvike i mogu reći da je super (jesu tebi stigle tvoje?)


odmah probao i flipanje i podešavanje preko OSD-a, ne moram tegliti laptop na livadu :)

http://www.youtube.com/watch?v=T-bjQOayf1o

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #62
Nažalost nisu još, gledam status nisu ni poslane, idem im poslat mail...rx je poslan iz uk jucer.


Mislim da ce flipanje i acrobacije malo pričekat, za sada imam sa quadom iskustva samo malo los-a i cca 6h freeridera :D
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #64
Da li bi mogao neko da mi pomogne oko izvodjenja flips and rolls.
Radim ih bez problema ali me zanima da li je normalno da kada hoću da uradi flip ili rol moram da gurnem throttle palicu (da dodam gas) kako bi okret bio brz?
Ukoliko throttle držim na sredini i pokušam da uradim flip ili rol letelica ga uradi ali jako sporo.

Znači da bi uradio brz okret ja prvo dodam gas i tek onda gurnem pitch palicu napred ili nazad do kraja, kada se letelica izravna, odnosno kada dodje u položaj koji ja želim smanjim gas

Motori su ZMR 2300KW
ram je ZMR
Propeleri 4X3
ESC AFRO 12A
NAZE 32 ACRO


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #65
2 Sys: hm... Evo ti moj tracking pa usporedi. Pritisni lika, vec je to trebalo biti u hr u srijedu, a danas ujutro u tvojim rukama!

Broj paketa: GE345647230WW   to c/p ovdje: http://www.tnt.com/webtracker/tracker.do?navigation=1&respLang=en&respCountry=au


2 Daglas: FC Naze32 rev6, FW Betaflight, OSD MinimOSD
Kojem sam nalemio pinove i utaknuo ga u frame. Bez ijedne zice spojen na fc, rx, bat i kam/vtx  8)




Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #66

@Dekins: sorry, ja sam isto novi :)

Ovaj board je brutalan :) morat cu si ga jednom nabavit...
U međuvremenu dobio sam odgovor:

Quote
Have been shipped today. Tracking number late in the afternoon
 
Best regards,
 
Javier
ElectronicaRC

Ako sam dobro razumio ovaj spainglish, veceras cu dobiti tracking number...

U međuvremenu, promjenio sam bec, stavio neki ultramini 1A za napajanje naze samo, stavio e-osd od hobbykinga, to je jedino bilo brzo dostupno, i stigle rezervne baterije danas.

Primjetio sam da imam dijagonalne linije na videu, pa cu probati sutra staviti LC filter od prirucnih djelova, citao da pomaze ako je sve na jednoj batki...


"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #67

2 Sys: hm... Evo ti moj tracking pa usporedi. Pritisni lika, vec je to trebalo biti u hr u srijedu, a danas ujutro u tvojim rukama!

Broj paketa: GE345647230WW   to c/p ovdje: http://www.tnt.com/webtracker/tracker.do?navigation=1&respLang=en&respCountry=au


2 Daglas: FC Naze32 rev6, FW Betaflight, OSD MinimOSD
Kojem sam nalemio pinove i utaknuo ga u frame. Bez ijedne zice spojen na fc, rx, bat i kam/vtx  8)

Jesi ga flešao ili koji je tranu firmware?

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #68
Dekins sve ti je u rc rate-u, ako zelis brzi flip ili roll [/size]moras podignuti rateove u cleanflighru. Npr na ovoj slici su moji rateovi koji su onak ok za brze manevre. Takodjer u receiver modu stavis Rc Rate na 1.20

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #69
Evo update, dobio tracking number, poslano danas oko 15h. Preporuke za site.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #70
Sta se nakraju uzeli Dominatorke v3

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #71
Doktore vidim da se ipak može batka isprazniti za 5 minuta . Sve kraće i kraće :D
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #72
Znaci u minijima ne postoji pojam flight time, to je nebitna informacija. Baterija koju inace laganog leta letim cca 7min , kad letim brze ode za 3min. Bitno ja da moze sve te tri minute davati puno struje jer ovim malci su zedni  ;D


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #74
O vjeruj mi preporod nakon monitora, tek sad ces vidjeti koji je gust letjeti FPV.