Skip to main content

Topic: spustanje 4s na 3s zbog opreme (Read 2247 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

spustanje 4s na 3s zbog opreme

Nisam se nikad susretao sa tim problemom dakle model koristi 4s baterije a gimbal,video link, i ledice 3s tj. 12v. Ima li kakav konverter napona sa izlazom da spojim tu opremu na nizi napon
Ili moram kupit dodatnu bateriju 3s da bi radilo


Odg: spustanje 4s na 3s zbog opreme

Reply #2
Fala tompa uvijek si bio gospodin  8)

Odg: spustanje 4s na 3s zbog opreme

Reply #3
vidim da ovi na HK u komentarima kazu da dosta smeta FPV-u pa treba pripaziti na to mozda.

Odg: spustanje 4s na 3s zbog opreme

Reply #4
Probat ga obmotat alu folijom?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: spustanje 4s na 3s zbog opreme

Reply #6
nista nista..  ;)


apsolutno ista stvar samo eto dobra stvar je ako se rade neke bjesne fpv pile umotat ga u alu foliju ili nes aluminijsko ali pritom pazit da ne ostetite vodove iliti kratkospojite..dapace ako nema ferite na izlazu dobro ih je stavit i omotat zicu jedno 5 puta okolo..

Odg: spustanje 4s na 3s zbog opreme

Reply #7
bi bila bolja solucija da se uzme recimo neka 3s batka 500-1000mah posebno za tu opremu,ima ih po 45-50g tako da nije velika tezina??

Odg: spustanje 4s na 3s zbog opreme

Reply #8
bravooo!! za ovaj post bi ti cestito.. daj samo reci kaj bi ti pokrenuo sa 500mah??? ispraznilo bi se za 10 min sta god da spojis ako ne i prije..aa daj plz objasni kak je 50g lakse od 17g??  8) ;) :D

 

Odg: spustanje 4s na 3s zbog opreme

Reply #9
Ja sam koristio dve batke na avionima. 500mah goni gimbal, puni gopro, tjera fpv kamere i video predajnik duze nego sto su normalni letovi tako da mozes tako to rijesiti. Ja sam to koristio umjesto pretvaraca jer kakti manje šprica.
Sad na quadu imam jednu 2200 za quad a jednu 500 za gimbal i gopro samo jer mi je tak bilo jednostavnije spojiti dok mi ne dode nova plocica za gimbal.
Ali pretvarac je puno čišće rješenje naravno...