Skip to main content

Topic: Koliko diže vaš multirotor (Read 12242 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Koliko diže vaš multirotor

Reply #30
E ovo je impresivno!! :-)

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #31
impresivno je ovih skoro 6 kw, a 12 kg je ludnica.

svaka cast!
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #32
Mrak! Bravo!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Koliko diže vaš multirotor

Reply #33
j***te pa to poleti ko mina!! ja bi stalno nekaj dizao pa bacao... napravio bi neki mehanizam za odpustanje i bacao na tvrdo stari mali tv, ciglu, itd... nesto kao smashlab
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #34
I dalje čvrsto na prvoj poziciji! Ponos! Bravo!

Negooo..jel te žena/cura uvijek podupire ovako u modelarstvu?  :)

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #35
nego šta, nego to je dresirano od malena. :)
 
 
 


Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #37
još mi samo to fali.
 :)
i da još nek se učlani i odo u penziju.


Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #39
bumo nešto sredili.
Žao mi je šta ti nisam naočale ostavio pa da letiš FPV dok me nema

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #40
Još uvjek držimo prvu poziciju nisam očekiva do će ovoliko dugo trajati.
 
Mora se nači neko tko če dignuti više

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #41
Nadam se da ćeš pobijediti,  :)
 ali probaj spimplati još nešto da digne malo više...
pa snimi i čuvaj do zadnjeg trena, ne prijavljuj odmah.

jer ti je to kao na ebayu,
netko sada vidi do kuda si podigao letvicu, pa složi jače, makar i 100g više, ako mu je to cilj,
i snimi, a uploada i prijavi zadnji sat prijava...

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #42
Ja mogu vjerovatno i 13 kg dignuti ali da ti budem iskren i ovo me iznenadilo s obzirom da je to setup sa kojim letim normalno.
S time da sam imao na podizanju još i 3 bateriju 3s 2200 koja je služila za napajanje elektronike sada je regulator napona na 12 v koji je lakiš i tako to.
 
Cilje je i bio da ništa ne pimpam nego ono kako je i kako imam da testiram koliko diže.
 
Sada sam se prebacio na 6 s u letu i mogu ti reći hover na 4s je 67 ampera a na 6 s 38A.
 
Tako da sada letim i sa 4 i 5 i 6 s koje god od toga je dobro.
Ništa se ne pregrijava a snage ima koliko ti srce želi s tima da je meni u najtežoj formacije sveukupna težina ispod 7 kg
 
Na snimci je bilo preko 17 kg tako da ima još dosta lufta za veču kameru recimo ali je i ujedno dokaz da za profi snimanje ne treba iči na na okto jer je sasvim dovoljna i hexa.
 

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #43
Jep, al nekako mi se okta za nijansu čini stabilnija od hekse. To naravno ovisi o milijun faktora al ipak...a i redundacija je na strani okte. Možda manja i lakša okta, s manjim propovima?

lp
Toni 

Odg: Koliko diže vaš multirotor

Reply #44
Koliko god okto mali bio uvjek če trošit više struje od hexe i biti manje u zraku.
Ni najstabilnija okta nije dovoljna za dobar video uradak ako nemaš dobru platformu.
 
Ja ču sebi napraviti još jedu onakvu hexu kakvu prodajem za sebe i to če biti za slikanje biti če opremljena isto kao i okta samo če sa istima baterijama biti duže u zraku.