Skip to main content

Topic: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala (Read 2221 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Nedavno smo ja i kolega kupili sa foruma gore navedene stavke nove,sklopili i upravo sam letio svoj quad na njima ali iz nepoznatog razloga mi se signal gubi svakih 2/3 minute u vremenu od 1-2 sekunde .Jel itko dozivio nesto slicno i ako jest kako to rjesit?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #1
V8FR2 sa DJT modulom možeš bindati u u V8 modu i u telemetrijskom "D" modu , ali bez prenosa telemetrijskih podataka.
U kojem modu ste ih bindali , FrSky nema sklonost gubitku signala, tj. to mi se NIKADA nije desilo u 5 i po godina koliko ih koristim.
Damir

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #2
Neznam u kojem smo modu bindali,mozes mi poslat tutorial kako bindat bez prijenosa telemetrijskih podataka jer i nemamo telemetriju?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #3
Telemetrijske podatke i tako ne možeš prenositi jer imaš prijemnik V8****
Sve ti piše u manualima, ako ih nemaš , ima ih na: FrSky-rc.com

Moje mišljenje je da gubitak signala nije uzrokovao FrSky nego neka oprema na letjelici koju ste loše montirali!
Damir

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #4
Pa jel moguce da smo ikako pogresno bindali? Pitam zato sto on radi normalno i nakon par minuta koristenja izgubi konekciju na jedno do 2 sekunde i ponovno je vrati
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #5
Niste mogli nikako krivo bindati ako veza radi. Ako je bindanje krivo, nema veze, 0 bodova !
Mene je samo interesiralo koji ste mod izabrali.

Po meni, pakuj rotor i put u Slavoniju kod SD-tima..!
Damir

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #6
Znaci zakljucak je da je stanica ne ispravna ili modul?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #7
Nema zaključka jer nismo našli uzrok problemu!
Ako imaš drugi prijemnik, probaj sa njime, treba testirati da se izolira uzrok , ovako pričajuči ništa se neće promijeniti!
Damir

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #8
Provjeri kontakt modula sa stanicom...

Odg: FrSky DJT + V8FR2 HV + Turnigy 9xr gubitak signala

Reply #9
Pogresno smo bindali,ona 2 prekidaca na modulu smo staivli na 0 tokom bindanja ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa