Skip to main content

Topic: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas! (Read 22197 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #61
Pa jel tvoj frend moze reci od koga?

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #62
Hajde recite naslov koji želite pa da ovu spiku prebacim van build loga u posebnu temu.
Zanimljivo je i svi pratimo ali nema smisla da sve bude u istoj temi.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #63
Pa jel tvoj frend moze reci od koga?
on,je reko da je taj tip od koga je on uzeo njemu dao(prodao) potrgani zagi ,kao što sam već rekao,a ime i prezime neznam ,nije mi reko,jel da zna reko bi mi,ali dobro ljudi riješit ću to sa Markom pa što bude bude,ako treba vratit ,vratit ću i gotovo,riješena stvar

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #64
To ide ovako! Ako si kupio dijelove stavis na zagija i letis! A ako si nasao i sada zaznao ciji je, onda jednostavno kontaktiras Marka  i kazes mu da si nasao. Markec bi sigurno rekao da koga sada jebe i ti bi opet mirno letio s tim!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #65
Što meni niko nikad ne proda potrganog Zagija :D

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #66
Hajde recite naslov koji želite pa da ovu spiku prebacim van build loga u posebnu temu.
Zanimljivo je i svi pratimo ali nema smisla da sve bude u istoj temi.
Bok Dražen,poslao sam privatnu moderatoru da izbriše ove sve topice i da ću ovu stvar riješit privatno,nabavio sam informacije o vlasniku i njega ću kontaktirat,a ovako nema smisla više,dajte ljudi idemo sklapat modele a ovo prepustite meni da riješim osobno,jel može,i samo bez ljutnje,mene jedino smeta kaj ću neko vrijeme morat ćekat na novi setup ako Marko zatraži ovaj natrag

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #67
To ide ovako! Ako si kupio dijelove stavis na zagija i letis! A ako si nasao i sada zaznao ciji je, onda jednostavno kontaktiras Marka  i kazes mu da si nasao. Markec bi sigurno rekao da koga sada jebe i ti bi opet mirno letio s tim!
Da budem kontaktirao Mararka i objasnit ću mu situaciju,pa ću vidjet kaj će biti,jedino sada moram čekat tjedan da se vrati u HR

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #68
Nije mi jasno kako ga kupiti na netu, osim ako nije tu na forumu, ili njuskalu!

A posto sve pratim sto se prodaje, mogu samo reci da se ovo na netu nije nikada prodavalo!

Isto tako se tvrdilo da je tvoj frend radio taj nosac, sve dok se nije usporedilo!


Zato te molim da das broj od te pice koja je maznula zagija, posto je uzet cim je pao i smijao se negdje kako par

papaka ne moze naci crvenog zagija na usranom snijegu!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #69
Ovakvu temu ne treba brisati, neka ljudi znaju da u ovoj drzavi ne smiju past iza grma, ili sletit!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #70
Nije mi jasno kako ga kupiti na netu, osim ako nije tu na forumu, ili njuskalu!

A posto sve pratim sto se prodaje, mogu samo reci da se ovo na netu nije nikada prodavalo!

Isto tako se tvrdilo da je tvoj frend radio taj nosac, sve dok se nije usporedilo!


Zato te molim da das broj od te pice koja je maznula zagija, posto je uzet cim je pao i smijao se negdje kako par

papaka ne moze naci crvenog zagija na usranom snijegu!
Na nije kupljen na netu,nego samo baterija nova i punjač jer je od ovoga baterija bila uništena i nije se prodavo nigdje na netu nego ovako,nazovimo to ko u birtiji.Da imam broj i da znamo tko dao bi ti ga ali kaj ti to vrijedi,prošlo je dosta dugo,ali ja sam reko pošto se otkrilo čije je ja ču vlasniku ako traži vratit dijelove

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #71
Ovakvu temu ne treba brisati, neka ljudi znaju da u ovoj drzavi ne smiju past iza grma, ili sletit!
Morat ću onda novu otvorit :) ,ipak je trebala biti tema za projekt u razvoju a pretvorila se u vidiš kaj,neznam kak da to nazovem :)

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #72
Znate Marka i vjerujem da čete provjeriti da li je sve riješeno ( i ja se slažem da sve ovo nije u redu ali shvačam i Maria, nije on kriv što je na taj način došao do setupa ).
Pošto je ovo tema o izradi nema smisla da nastavimo sa ovim.
 
Želite prebacivanje u drugu temu ili brišem?

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #73
Samo mi recite naslov teme.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #74
Samo je prebacite gazda Plavi! A tebi Mario vec sam rekao, ako si to platio onda nemas sto vracati, samo saznaj od koga si kupio!