Skip to main content

Topic: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas! (Read 22165 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #90
Kaj sad, čovjek kupio ukradeno a da nije ni znao, ni prvi ni zadnji put.Frend kupio ukraden mob, naravno nije znao, al je krađa bila prijavljena na policiji. Jednog dana kuc-kuc, policija ušla u trag mobi preko IMEI-a i došli mu doma.
Događa se.
Dal bi trebao vratiti kupljeno-naravno da ne

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #91
brijem nek kontaktira originalnog vlasnika cisto da ovaj zna da je zagi zavrsio u chop-shopu i to je to

time ce izbjeci ev. neugodnosti na livadi i bok

a likova koji nalaze stvari i prodaju ce uvijek biti, to ni 35 stranica teme nece rijesiti, i da ne bude zabune, Diogen je to lijepo objasnio,.napustene  pokretne stvari su od onog tko ih nadje, oglasiti da je nadjeno je lijepa gesta, ali.ne i obaveza

da nadjes reket za stolni tenis, gdje bi isao traziti vlasnika, na sokaz forum?

pouka svima,(pa i meni :) ) napisite broj mobitela na model, tako se povecava sansa da vas sretni nalaznik kontaktira

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #92
A mi bi jednostavno trebali vjerovati ovoj prici iz osnovne?
Frend je frendu pa je onda frend meni?

Pa nismo na muriji da prodajemo ovakve price!

Samo zelimo istinu i to je to, ne trpim muljatore. Ako je kupio od frenda spoji nas lijepo sa frendom pa cemo vidit.  Valjda imamo pravo na to?


Mozemo i kaubojski rijesit ak ne zelite na forumu gledat, meni svejedno!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #93
A mi bi jednostavno trebali vjerovati ovoj prici iz osnovne?
Frend je frendu pa je onda frend meni?

Pa nismo na muriji da prodajemo ovakve price!

Samo zelimo istinu i to je to, ne trpim muljatore. Ako je kupio od frenda spoji nas lijepo sa frendom pa cemo vidit.  Valjda imamo pravo na to?


Mozemo i kaubojski rijesit ak ne zelite na forumu gledat, meni svejedno!

[move]
 
[/move]
My name is John,        John Wayne  :D

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #94
Po nekoj logici smatram da kada bi ovaj nas Marko znao da je stvar zamracena ne bi sigurno stavljao sliku ovdje na forum

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #95
Naravno, to je i moje mišljenje

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #96
MarioMT, ne Marko



Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #99
Pozdrav.Ovako da ja završim,ovo će biti moj zadnji post u ovom topicu.Znači ,imam kontakt broj od vlasnika i čim vlasnik bude dostupan biti će kontaktiran,ako će mi trebat neka dodatna informacija u međuvremenu  naravno da ću nekog od članova kontaktirat ali samo privatno.Neželim nikog kritizirat niti komentirat svako od vas ima pravo na svoje mišljenje sviđalo se to meni ili ne,ali u daljnje rasprave više neulazim.Out and over.Hvala na razumijevanju.
Mario

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #100
Evo sad su ga nasli ovi sa autoceste radnici. Vrlo zanimljivo, dakle imamo vec trecu pricu po redu.

Puno jednostavnije bi bilo odmah reci istinu...gubimo vrijeme, kredibilitet i sve ostalo bez razloga.

U LAZI SU KRATKE NOGE.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #101
Nešto sam i ja naćuo da ovi iz HAC pripremaju šumu na preljevnici, napravili bi autokamp za ove umorne vozače iz Turske i za Čehe,Poljake da se više ne spavaju na autocestama,

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #102
od ove priče možemo napisat roman koliko zapleta ima.. na kraju će ispat da su ga HEP toplinarstvo našli...

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #103
Ovako ,sad mi je puko film i reći ću ovo javno,jer stvarno na neke osobe i komentare nemam živaca.Znači vlasnik neka se javi ako želi,a ako se javi ,neka odmah zna da se može obratit onima koji su ga pronašli,znači ili HAC ili ovi koji čiste taj kanal ili nekim službama i osobama koji su zaduženi za taj kanal,čak može i ići ispitivat šetače i sportaše ili neke ostale ljude koji vjerojatno se tamo kreću ,jer Zagi je bio u skladištu na Autocesti ,vjerojatno kao smeće koje se inače skuplja kao i ratkape koje odlete sa auta u jarak ili na cesti.Ja i moj prijatelj sa ovim nemamo veze ,mi smo samo kupci,niti znamo a niti nas zanima  tko je osoba koja je pronašla Zagia niti kako ga je našla a niti kada.A vama ako nešto nije jasno slobodno možete kontaktirat i policiju pa da vam se nasmiju na ovakve gluposti nakon godinu dana nestanka.Eto neka ispadnemo đubreta ja i moj prijatelj ali javno kažem da mi nevraćamo Setup.Neka se za sljedeći put zna kuda se ide obratit  za takve stvari koje odmah nestanu a ne sada nakon što je taj setup prošao nekoliko ruku tj. osoba i ide od ruku do ruku.Možete jednostavno zaboravit na ovaj setup ,i gotovo.Prenesite i poruku Marku ako želite,meni sve jedno da mi policija pokuca na vrata jer nisam ni ja ni moj prijatelj krivi za vaše izgubljene stvari. >:( >:(

 

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #104
Momak ajde da se mi nademo pa to rijesimo!

Zagi nije mogao od sumice sam preci nasip, pa do ceste! Ne seri, ocito ste ti i tvoj frendic radili ne u sumici, kad ono pada zagi! Onda ste lijepo pokupili zagija, navukli hlacice i gas s autom!

Taj bahatluk malo smiri! Nitko te nije krivio, ali si se sad totalno ispleo s pricom!

Ponavljam ne seri, a ako ti nije jasno nazovi da se nademo da zguzim i tebe i tvog frenda!

095 8385752