Skip to main content

Topic: Tarot 650 konverzija u x8 coax setup (Read 4255 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tarot 650 konverzija u x8 coax setup

Reply #15
Mislim na osnovno pravilo auw 1.5 kg potisak motora mora biti oko 3 kg. Ako imaju veci to je vjerovatnije da ce raditi efikasnije. Ako motorima treba za navedeno 15 amp. Esc se stavi od 30a itd. Imas na rcgrup i ovdje iskustva ljudi s konverzijama.

Odg: Tarot 650 konverzija u x8 coax setup

Reply #16
Sto se tice komponenata dobio sam ih za smijesnu cifru i slozio od onog sta sam imao znam i ja da mi je u hoveru potrosnja po motoru mala i da je 30a poprilicno previse al kazem slozio od onog sta sam imao,a opet nisam puno ni u masi izgubio. A gledam ako sa 150Wh baterijom u x8 setupu dobijem 20 min hovera ja zadovoljan. Bar batke danas nisu skupe pa se lako jos setova nabavi.

Odg: Tarot 650 konverzija u x8 coax setup

Reply #17
Di si nabavija ove nosače za motor jesu li origig tarot ili si naša nešto drugo..

Odg: Tarot 650 konverzija u x8 coax setup

Reply #18
Original tarot samo one dijelove sa navojom ne koristis nego vijkom i maticom moras stegnut

Odg: Tarot 650 konverzija u x8 coax setup

Reply #19
PITANJE!
Napravio y kabal za spojit obe retract noge na receiver. E sad zanima me dali da ih napajam s vanjskog beca a samo signal ostavim da ide na receiver? Jel bi mi mogo pregorit receiver posto ide malo veca struja za podizanje nogu koje su cca 40cm dugacke i na svakoj je vtx i antenica.


 

Odg: Tarot 650 konverzija u x8 coax setup

Reply #21
Koje su ti propele na njemu ?

Odg: Tarot 650 konverzija u x8 coax setup

Reply #22
13x5 sa 600kv motorima na 4s