Skip to main content

Topic: 50-godišnjica Asterix-a ! (Read 2978 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 50-godišnjica Asterix-a !

Reply #15
Damire ,hvala na prilogu ....zanimljivo i uzbudljivo u svakom slučaju ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: 50-godišnjica Asterix-a !

Reply #16
ma sve to ok ali to je dim, teži od zraka, a ne pomakne se milimetra... a frncuzi su se vec dokazali kao lazovi i drukeri iako je ovaj vid fora, vise bi trebalo pozdraviti video gurua koji je montiral video.... a i avioni mi se neak nerealno krecu.... jednostavno nemrem to progutat ko pravo.... vidio sam gro jetova kaj cicaju dim iza.... ni jedan nije ostao ravan.... cisto jos plus vrtlog mlaza motora, iako se avion krece prema naprijed pa je efekt turbulencije slabiji.... eto to je moje mišljenje.... Diogene kuzim kaj hoces reci sa kutem snimanja, manevri su tako izvedivi jer oko ne percipira dubinu.... ali taj dim mi je burek.. neznan....

Odg: 50-godišnjica Asterix-a !

Reply #17
izvini... nije nužno da je dim.... cak mislim da je to prasak neakav...

Odg: 50-godišnjica Asterix-a !

Reply #18
izvini... nije nužno da je dim.... cak mislim da je to prasak neakav...
Točno, mislim da se koristi neko ulje koje se ubacuje u pregrijan ispuh, tako se radi i na modelima.
Vidljivo je da avioni međusobno ne prolijeću kroz trag, jer bi ga prolaskom raspršili.

Jedina stvar koja mi pobuđuje sumnju je da tu točku ne izvode na mitinzima, ili je komplicirana ili je zaista toliko teško izvodljiva da je potrebna 'režija'.  :D

Damir

Odg: 50-godišnjica Asterix-a !

Reply #19
pa to sam mislil... od tih svih akrobata bi htio otic u osmom mjesecu gledat ruske viteze u madjaros.... se bi dal za su -27 uzivo... tu se i ja prepoznam ko aeroseksualac.... 8)