Skip to main content

Topic: EPP, gdje kupiti kod nas.. (Read 8125 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

EPP, gdje kupiti kod nas..

Napravio bi si jednog 3Dja, nepoderivog:)...pa mi nekak pala odluka na EPP (ekspandirani polipropilen) no međutim ne znam gdje ga kod nas kupiti...jedne sam kontaktirao, izbacuju iz programa te ploče i nece prodat na malo, a drugi se prave mutavi...

jel zna netko gdje kupiti ....ili jel slučajno ima netko za prodati, zamijeniti...posuditi...vratim samo u dijelovima:)

Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #1
Našao sam nešto, http://display-sustavi.com, cijena 3mm 20kn/m2, 5mm 42kn/m2, 10mm 70kn/m2...s tim da je minimalna narudžba jedan paket koji je od 24-30m2...ALI samo veleprodaja....

ako netko nađe nešto bolje....pišite

Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #2
Pa kaj nema u Pevec, Bauhaus i slicnima toga?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #3
Pa kaj nema u Pevec, Bauhaus i slicnima toga?

Prvi glas...Ne sjecam se da sam ikad vidio tako nešto...A google samo izbacuje 2 firme u RH...Nigdje nisam vidio da itko spominje bau centre

Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #4
citiram Oldtimerov post sa starog FF

"KORNEL Horvaćanska 31 10000 Zagreb
tel: 01 30 15 607
kornel@kornel.hr
www.kornel.hr

Hvalili su se da ce i to drzat na lageru a da li je istina provjeri pa nam javi"


mozda pomogne
struja zakon, nitro USTAV

Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #5
Našao sam još 2 firme u zgb i okolici...sutra javim što ekipa veli....

uglavnom pošto se mogu samo cijeli palete (paketi) kupovat, a ja bi uzeo i 3 mm i 5 mm a onda i 10mm - jel netko zainteresiran za neki group buy....?

Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #6
Nula bodova od svega...jedni nemaju, drugi (ocito) ne postoje jer uvijek dobije totalno drugu firmu,a kernel kaže da drže samo šarafe i da im u 9,5mm2 ne bi tako nešto stalo....Znači samo http://display-sustavi.com/ i to veleprodaja...


Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #8
epp je bogovski materijal mislim da bi se isplatilo nac  neki nacin da dodemo do ploca  :) on je u rangu karbona prema plastici,ili aluminija prema titanu

Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #9
kako bi rezali profil krila u debljem epp-u...postoji li način da ga se reže kao i stiro krilo...inače Kićin Sniper je od toga materijala i ne znam što bi čovjek morao učiniti da to pokida...viđao sam taj materijal i kao zaštitu u kuptijama od laptopa, lcd-a itd...
 
lp
 
Toni


Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #11
e hebiga tada nisam bio ni na forumu ali evo na primjer napravio sam skyfightera od stiropora glavno krilo
a srednji dio od epp-a (našao sam od ovih što rade s auto staklima imaju samo trake 15mm) i imao sam par brutalnih padova cca 50 do 70mph
malo se nos skompresirao ali ništa strašno oni rade jos s staklo plastikom ili nešto slično uglavnom zanimljivo a kad se odlučiš na epp slobodno se javi na pp ili već.
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1087472
Možda te vrati ponovo u akciju



Odg: EPP, gdje kupiti kod nas..

Reply #14
Vidio sam ga u BauMaxu Jankomir bar dvije boje žuti i plavi.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO