Skip to main content

Topic: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje (Read 3827 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

@ RussaX

forum ima u zadnje vrijeme dosta veliku navalu novih accountova koji svi po redu odmah na jet scenu idu.... ne pitaju za peneze... ili kupuju dijelove za jet mašinu vlastite konstrukcije  ;)

tak da nemoj zamjerit dečkima i meni naravno, ak te počnemo sprdat odmah.... jer ovo opako izgleda ko drugi novootvoreni account istog korisnika "koji misli potrošit preko 300 somova kuna za jet heli" nakon kaj su se ljudi "ispucali" na njemu, tvoj account je otvoren, tj. jučer.....

tak da to moraš uzeti u obzir kad te pitam kolko % limex tački ti napune tvoja jaja i kiki u kompletu?  ;) ;) ;)

naravno takva pitanja se mogu izbjeći ako se malo bolje  predstaviš, siguran sam da nisi živel u izolaciji do sad i da si bil u nekom kontaktu sa nekim modelarom u HR... tak i tak se više manje svi poznamo.....

bez zamjerke, ali sa ovakvim pitanjem postavljenim sa jučer otvorenog računa  :D :D :D nemoj očekivati puno  ;D ;D ;D ;D


Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje_2

Reply #1
ja trenutno radim space shuttle i naravno najmanji problem mi je perje  :D :D :D

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje_2

Reply #2
A ja bi model A380 u mjerilu 2:1 pa ako mi možete preporučiti kakav dobar servo...

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje_2

Reply #3
zanimanje mi nije vezano uz konstrukcije ,ali jako dobro znam kako motor funkcionira ,nego nejvise mi je zao sto ni jedan dio nema u hr. -.- ,i da stvar bude jos gora neznam ko bi mi mogao napraviti djelove za motor. kuzis glupo mi je malo kupit gotovo jer kao sto kazes
Quote
kada nešto složiš digneš u zrak i uspješno spustiš pa u tom trenutku ti je model draži od rođene žene
to je to. nego dajte neke ideje oko toga posto se svi vi tima bavite pro.   trenutno razmisljam kakvu bi antenu uzeo za avion i da bi je probao spojiti na sam avion tako da cijeli avion prima signal ,na tome bi sigurno dobio jos kojih 100 m

ja mislim kolega da si ti spreman za posjetu odredjenim institucijama koje se bave proucavanjem mentalnih osobina

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje_2

Reply #4
aj Tomi napisi mu uputnicu za Vrapče

Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

Reply #5
ovako. imam par pitanja u vezi jet motora, neka se javi neko ko je vec radio ga.

sve me strah da te ljudi nisu zatrpali iskustvima i savjetima...




...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

Reply #6
Najbolje SUPER BOSNA hladnu :)

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

Reply #7
rc konju

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

Reply #8
Mislim da ode u sprdacinu...

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

Reply #9
uvijek se nade neki pametnjak da ljeci komplexe izdrkavanjima po raznim forumima



Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

Reply #12
dobro, sve je to sportski.. samo bilo bi kul da se zna u startu jel to ide u vicoteku ili nešto ozbiljno..  ;D

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

Reply #13
ma kakvu vicoteku? treba otvoriti podforum "specijalci" gdje bi pisali svi koji su na razini prosjecnog selskog filozofa koji smatra da je od skole dosta imati zivotnu skolu i da je nakon deprona i modela na gumicu logicno prijeci na mlaznjake od par desetaka tisuca eura. ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Premješteno: Mlazni pogon-gnojenje

Reply #14
Ja nisam radio ga, nek da neko drugi savjet :-*