Skip to main content

Topic: HK Extra 330L 2235mm  (Read 39769 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #46
Drama se nastavlja, danas reko idem vidit jel se što pomaknulo kad ono avion na stock 2 komada WTF :o.. pred neki dan BK i odmah na chat, prvog sam čeko 30min da odgovori pa me poklopio.. otovrim drugi chat frajer je ravno 1h imao otvoren chat da bi nesto odgovorio.. I onda smo krenuli komunicirat... Moro sam mu slikat paket naljepnicu pa stavit paket na vagu stari moj izjebao me ko majmuna (delay mu je 20min na što ja napišem), a server im je spor pa 3 dana dok se uploada.. na kraju nakon skoro 2 sata chata, pazi sad komisija je zaključila da fali avion, daj nemoj srat avion od 2m da stane u paket od 40x40cm.. i tako pita on hoću novce nazad  :D reko AVIOOON hoću... i sad je kreirao novu naruđbu koja je plaćena i čeka pakiranje u međuvremenu avion je jedan manje na stanju... Krećemo ispočetka :D Imaju do ponedjeljka da bude spakiran, i da se krene micat prema HR inače paypal dispute... Stane avion i u kutiju od 20x20 samo ako ga zapališ i staviš pepel...

[attachimg=1]

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #47
Ajde držimo fige da sve bude u redu s vijonom,

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #48
Sad lijepo kad avion stigne blizu, onda ti pukni paypal dispute!

Tko zna, mozda dobijes avion i lovu!

Znaju oni jako dobro da nisu poslali avion!

Pederi!



Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #51
 :) S velikim zanimanjem sam pratio ovu temu! Hvala Bogu da je drama završila! Daj još slika..  :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35



Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #54
Bit će to dobar stroj.. Uživaj u gradnji! Toplo vrijeme samo što nije došlo.. :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #55
Brutalno!

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #56
Eto, nije HK tak loš,
cijena super, model djeluje ok, i sad ga još lijepo složi i želim sretno letenje.

slikaj build log da možemo guštati  8)

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #57
Uuuuu cestitke!!
Ljepsi je nego sto sam mislio ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #58
Čestitke :)
A sta sad?? hoce doc jos jedan za đaba od HK ili? hahaha

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #59
Uff, pa tu grdosiju sad nemam di sastavljat morat ću smislit nešto.. Danas samo sam prišarafio stajni trap i na svaki vijak ide malo loctite-a da se nebi poslje neš odšaragilo, trap mi djeluje odlično čisti aluminij. Mjesto na trupu gdje je pričvšćen je odlično napravljeno i zaljepljeno djeluje čvrsto. Nosač motora isto je solidno napravljen, proteže se skroz do remenjače. Na nosaču je odmah kut od 2 stupnja u desno napravljen što je odlično. Za danas samo sam naljepio naljepnice nemam vremena za više moram se spremat za put. Za te novce ja mislim da vrijedi svake lipe... pa trebalo je sve to poljepit majko mila....