Skip to main content

Topic: Gdje je nestao oglas? (Read 16445 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #45
bla- bla - bla,  zakon ostaje isti voljeli ga mi ili ne....

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #46
Gledam ovu temu i proučavam isto kao i oglase:
Napisat ću par stari koje nikoga ne vrijeđaju nego samo zato da se objasne neke stvari:

Rješavajući oglase da ih dotjeramo do nekoga normalnog izgleda tj. da su pregledni i da bezveze se ne pišu teme oglasa koje ne znaš kao korisnik ovog foruma kamo spada oglasi tipa ovoga:

 Turnigy + HK prijemnike
 ili ovo   
Turnigy 9X
ili ovo
Nokia 500
ili ovo
CNC Stepp motori


Sada bi volio da mi netko kaže bez surfanja po oglasima ili vlasnika ovih oglasa da li se te stvari prodaju,kupuju ili mijenjaju bez ulaska u oglas.

To ispada tipa kao da na njuškalu dam oglas tipa ovog:

Futaba
i stavim ga u rubriku Medicinska oprema i pomagala (jer meni pomaže u letenju). Naravno podrazumjeva se da nemam cjene (jer za mene previše vrijedi), niti bilo što, nego stavim link na flyfreak kak Pero leti s Futabom na youtubu.

Isto tako mišljenja sam ako ste ili si nešto prodao zaključaš oglas, jer dok ti nije zaključan je aktivan pa makar i bio dvije ili pet godina postan i ne treba se ćuditi ljudima kada pitaju da bi to kupili,jer nigdje nije drugačije navedeno, niti se autor oglasa ili kao što je netko lijepo rekao autor posta nije udostoio to zaključati.

Neznam da li znate da u oglasima ima ljudi koji imaju postova letača a svi postovi se nalaze u oglasu nije se niti predstavio, niti se zna od kuda je. I naravno njemu kada pobrišem oglas zbog krivog postanja, niti se ne javi niti bilo kaj piše, jer on je tu samo zbog oglasa.

Ja bi volio da svatko svoj oglas zaključa kada više nije aktivan, isto tako bi volio sa se piše bar ono ispred oglasa P:, K:, M:  to je minimala kaj se traži skupa s cijenom.
Ako se bar taj segment ne bude poštivao oglasi će biti brisani. A sve ostalo će mo riješavati u hodu naravno u dogovoru, ako se dogovor može postići.

Nitko ne treba biti uvrijeđen što su mu se oglasi  tj. "postovi" obrisani, jer ih nije postao po pravilima foruma. To je jednostavno tak i tako će biti, reda treba biti da bi nam svima lakše bilo pregledati oglase.

Pa kaj nije lijepše kad pregledavaš oglase da vidiš kaj se nudi kaj je prodano, a kaj ekipa traži ili mjenja.
Bar ja ulazim kaj me zanima, a isto tako kad vidim nešto da se prodaje i veseliš se naslovu, a onda uđeš u oglas i šalješ PM a ono vlasnik oglasa ti nakon dva dana napiše to je prodano prije mjesec dana.

E sad da se takve stvari, a vjerujem da su se događale i Vama, ne bi dogodile treba zaključat oglas ili da ga vlasnik izbriše, a ne sad za oglas iz 1mj. 2012 dobim jezikovu juhu kaj sam zbrisal (jer je vlasniku posta važno koliko mu piše postova ispod imena) jer mu nije pisala cijena ili osnova u nazivu posta.

Toliko od mene,

Pravila će se morati poštivati bar u ovoj minimalnoj mjeri što tražimo, a ne tražimo puno, sve ostalo će se brisati po PS.

lp

Marjan




Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #47
ako postoji pravilo treba ga se pokušati pridržavati, ja sam isto pogriješio prilikom pisanja oglasa jer sam ih napisao isto kao i ostali, i kaj sad da se ljutim?

kak da stavim cijenu kad sam bez cijene dobio više nego sam mislio tražit?  :)

ista stvar se dešava sa bespravnom gradnjom, krenuo je jedan, sad treba pol države srušit.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #48
Prava osoba se našla pričat o neukusnom ponašanju...prvo pitat roditelje kak su te odgojili da imaš 7 psovki u svakom postu pa onda možemo ozbiljno razgovarat.
kada je razgovor na levelu "roditelji" neka te ne cudi psovka kao ni njih 7 jer individue zatrovane populistickim nacinom nametnutog razmisljanja da iza svakog ubojice silovatelja pa cak i one najopasnije skupine psovaca po forumima stoji roditeljski odgoj zahtjeva delikatnu operaciju umetanja nerazumljivih rijeci u njihove ganglije. logikom razmatranja porucenih slova razvidno je iscitati poruku skrivenu unutar odaslanih mozdanih zagonetki za onoga kome je to potrebno. no lako je prepoznati nerazumljivost polucenih zagonetki te je stoga veoma zabavno slati iste.  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #49
Prava osoba se našla pričat o neukusnom ponašanju...prvo pitat roditelje kak su te odgojili da imaš 7 psovki u svakom postu pa onda možemo ozbiljno razgovarat.
kada je razgovor na levelu "roditelji" neka te ne cudi psovka kao ni njih 7 jer individue zatrovane populistickim nacinom nametnutog razmisljanja da iza svakog ubojice silovatelja pa cak i one najopasnije skupine psovaca po forumima stoji roditeljski odgoj zahtjeva delikatnu operaciju umetanja nerazumljivih rijeci u njihove ganglije. logikom razmatranja porucenih slova razvidno je iscitati poruku skrivenu unutar odaslanih mozdanih zagonetki za onoga kome je to potrebno. no lako je prepoznati nerazumljivost polucenih zagonetki te je stoga veoma zabavno slati iste.  ;)

oprosti, ja te nisam nazvao ubojicom niti silovateljem, samo sam napisao da bi mogao malo pristojnije razgovarati samnom i sa ostalim kolegama.
ako smatras da sam u krivu (isto kao i ostali), slobodno recite.

ovo ostalo necu ni komentirat...zvucis mi jako osorno i ljuto? (ne samo na ovom postu vec generalno) 8)

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #50
naprosto ti ne lezi uloga psihologa. bankrotirao bi da se time bavis  ;) nisam ti ja bas takav...samo sam nekada predirektan..dodem krajem tjedna pa cemo to rijesiti na livadi..mozda i uz dim(bilo bi fora sloziti rostilj-druzenje)..hladno pice..i puno nebo avijončeka  ;D

drage kolege, ticalo se samo mojeg stava prema debilnim trolovima, nisam nikoga normalnoga zelio uvrijediti. moja isprika ako jesam, namjera nije bila.

i bez obzira na moje osobne stavove, kao clan, naravno, kao i svi, drzim do pravila. s postovanjem  :)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #52
Što se bijeli podno gore zelene?
Al su snjezi, Al su savski galebovi?
Da su snjezi, već bi okopnili.
Da su galebovi, već bi odletjeli.
 
Nit' su snjezi, Nit' su galebovi
To gradjani dimom bijelim
rastjeruju komarce,
a sočnim mesom i pivom
dižu raspoloženje među pučanstvom cijelim.
 
Nisam mogao odoljeti  :) , lijepo je vidjeti da je tradicija održljiva u ova političko-ekonomski teška vremena.

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #53
Kaj da puknemo sutra jednu roštiljku u Kanalu, prognoza je OK?
Damir

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #54
Vrlo rado samo sam natačen ko buftla pa ću eventualno na rezanje ako mi se situacija smiri.
 
Vama naravno uspješan dim  ;) .

Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #55
Možda i ja doletim ak stignem zgotoviti Mini Dexa :)
MAK Zapad


Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #57
eto sutra nakon prosvjeda na trgu fino krenemo put kanala ....


svaki ponese kaj misli jesti i piti....


ako vam je draži grah onda odite letit u maksimir
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: Gdje je nestao oglas?

Reply #59
Antibiotik koji rijesava izmedju ostalog i takve stvari (pretpostavljam da imas upaljen zub tj. njegov korijen)