Skip to main content

Poll

dali ste za gumbice ko na facebook-u "svidza mi se " i  "ne svidza  mi se"

  • da
    6 (25%)
  • ne
    18 (75%)

Total Members Voted: 23

Topic: prijedlog (Read 9357 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: prijedlog

Reply #15
ja se ne salim.... jer neda mi se svaki put nekom komentirat nest ako mi se svidza kako je to napravio.... sta nebi bilo bolje da samo stisnes da ti se svidza ....?  to je moj prijedlog, a vama ako se ne sivdza netrebate to prihvatit...
lp Nikola

Odg: prijedlog

Reply #16
Ja sam iskreno glasovao za DA, ali jos iskrenije  neznam se sluziti sa Faceom pa jos najiskrenije neznam o kakvim je ikonama rijec.

Ali kud svi tud i mali Mujo, tada su jos svi bili za, pa sam podrzao vecinu. Sada sudeci po svima mozda bi glasova i protiv. Pa mozda DA, ili da mozda NE, neznam...iskreno...

Giga..

Odg: prijedlog

Reply #17
Na FB-u se osjećam kao prvi put na internetu, ništ mi nije jasno. Kanite se toga...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: prijedlog

Reply #18
ja se ne salim.... jer neda mi se svaki put nekom komentirat nest ako mi se svidza kako je to napravio.... sta nebi bilo bolje da samo stisnes da ti se svidza ....?  to je moj prijedlog, a vama ako se ne sivdza netrebate to prihvatit...


citiraj i stavi ovaj smajli  :)
struja zakon, nitro USTAV


Odg: prijedlog

Reply #20
netrebate me odmah napadat... samo je to prjedlog bio... ako se ne slazete sa tim netreba toga bit...
nema gumbica....

moze se tema zakljucat...  ;)
lp Nikola

Odg: prijedlog

Reply #21
Ne kljucati...  ???


Odg: prijedlog

Reply #22
netrebate me odmah napadat... samo je to prjedlog bio... ako se ne slazete sa tim netreba toga bit...
nema gumbica....

moze se tema zakljucat...  ;)

nitko ne napada, malo zafrkancije ne skodi ;)
struja zakon, nitro USTAV