Skip to main content

Topic: Mw build logs (Read 49977 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mw build logs

Reply #210
Dobio sam popizditis od te f15-ke i skuzio da ju necu moci zavrsit do sutra tako da sam kompletno odusto od nje,ponesem djelove od nje u osijek ako nekom treba neka se javi ... U roku od pol sata sam trazio nesto novo i naiđem na f4 phantom-a.Legendaran avion,niskokrilac,zanimljiv izgleda pa ajd da probam ... Od 14h 17.30h je model kao model zavrsen...
Ostalo za uradit do sutra u 8h :
-Šmirglanje i ljepljenje trakom
-Ugradnja pokretnih površina i serva
-Ugradnja ostatka elektronike
Definitivno maiden pada u Osijeku na aerodromu sad dali cu ga stic zavrsit je upitno,ako ne do veceras onda ga zavrsim ili sutra ujutro ili tamo... Btw zamolio bih kolege koji idu sutra za Osijek ako netko ima karbonskih sipkica 6mm ili 5mm za prodat da ponese jer nemam vise a trebat ce mi.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #211
Mala kolekcija lomova ... Nisam siguran ali mislim da ovo cak nisu svi hh  8)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #212
Jutros se ustanem,namontiram servace,sredim cog i odem na igraliste ... Na meidenu mi se tokom polijetanja isteka jedan servo,avion se okrene na leđa i samo ''legne'' na travu ... Nije bila pre velika steta,samo malo na desnom krilu i nista vise (logicno-ovaj depron moj cim pogledas krivo raspadne se) i tako odem letjeti drugi puta tj re maiden... Na re maidenu sam uspio poletjeti ali sam imao uzasno problema s upravljanjem (cog nekako ne valja malo se propne nos pa se opet propne rep itd itd itd ) i uspijem ga sletjeti ... Nadam se da ce ovaj puta vaziti ono ''treća sreća'' .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #213
Kao i kod svakog parkjeta bio je skoro pa ne u pravljiv dok na rep-u nisam napravio ojačanja u formu trokuta,danas namontiran kfm2 ali na ovako malim krilima je prakticki nemoguce izvuc nekakav dugacak let .Avion ima zbog tih malih krila jako dobar roll rate (gotovo u mjestu se okrene oko svoje ose),ne leti ni dugo,ni brzo,ni mirno ali leti ... Bar nešto :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #214
Previse vremena prođe bas da sam letio multirotor a kamoli tek avion ... Set up je na putu tako da imam pitanje,prijedlog za avion koji ide na 1000kv 10x4.5,depronac,trazim nesto da je ili scale ili onako acro ili stari varbird al ida se slozi samo iz par ploca ... Zahvaljujem unaprijed ako netko mogne pomoci,nadam se da nisam bas puno zahrđao :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Mw build logs

Reply #215
Vratio se sime hh . Ima li itko kabal za spojit ovu stanicu na comp? Jedino to mi treba da mogu letit jer je stanica u trener modeu a meni treba vtail mix ... Kabal bi ili kupio ili posudio nije bitno samo ako netko ima neka se javi sto prije lp.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa