Skip to main content

Topic: Hidroavion Drake by Lah (Read 19674 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #15
..krila..servači..spojevi...

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=8]

[attachimg=6]

[attachimg=9]

[attachimg=7]



D.

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #16
Ide to majstore , vrlo precizan i odličan rad ... brzo će na probni let  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #17
Slušaj dragi Damire , što da Ti kažem   :-\...Pohvale za  ovaj Tvoj rad bi trebale stizati od boljih modelara od Tebe...A ja nisam taj...držim da je i ovo pohvala. 8)
Pozdrav iz danas suncem okupanog Splita. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #18
Slušaj dragi Damire , što da Ti kažem   :-\ ...Pohvale za  ovaj Tvoj rad bi trebale stizati od boljih modelara od Tebe...A ja nisam taj...držim da je i ovo pohvala. 8)
Pozdrav iz danas suncem okupanog Splita. :)
Barba Mes,

ovo nije moj rad , nego rad Lahovih ruku i strojeva. Ja samo prenosim i čekam moj primjerak kit-kompleta za ovaj model.
Sve je tako precizno izrađeno na CNC-u da ide samo sklapanje po sistemu Lego kockica.
Računamo da osim iz ruke i sa vode, može polijetati i sa snijega, pa onda je cijela zima za letanje !

Damir

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #19
@Damire ,skroman jesi, ali i dalje si bolji modelar od mene.... ;)...što ne znači da manje uživam od Tebe... :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #20
@Damire ,skroman jesi, ali i dalje si bolji modelar od mene.... ;) ...što ne znači da manje uživam od Tebe... :D
;) :D

...idemo dalje sa dealjima pričvršćenja krila... kontrolni linkovi...

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

D.

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #21
..stražnji nosač krila:

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]


Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #22
stvarno je pic pic !
svaka cast jedva cekam da poleti

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #23
Damire, koristim priliku da ti se javno zahvalim što si mi pomogao u prezentaciji ovog zaista simpatičnog hido-aviončića. Pratim ovaj serijal i moram priznati da mi je ugodno pročitati pohvale i mišljenja kolega modelara i letača. Možda sam neskroman ali ugodno je!!!! Na kraju krajeva to samo znači da će biti još projekata sličnih ovom. Možda jedan CANADER ili CATALINA PBY, a možda i GROMMAN ? Bitno je da ovaj DRAKE krasno leti i plovi tako da ga mogu letjeti i manje spretni letači pa i početnici, jer je vrlo stabilan i trpi veliki raspon brzina. U stolu je predvidiv , klone na njušku i praktički sam se autostabilizira. Pozdrav svima od LAH-a i vidimo se na šodericama !!!!!!

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #24
Kad su zahvale u pitanju, koristim i ja priliku da se zahvalim gospodinu Željku Lahu.
Zbog čega?
Pa zbog toga jer sam imao čast i sreću dobiti jedan primjerak stirodur modela ''Extra''.
Model je izuzetno kvalitetno osmišljen i sve paše u 100-tu mm.
Ako mi nešto ne bude jasno, slobodno se obratim?
Još jednom hvala, i puno uspjeha u radu!


Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #25
Sve je bilo od srca! Slobodno pitaj sve što te zanima i rado ću odgovoriti i pomoći koliko mogu. Pozdrav u Vukovar!!!!

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #26
..još malo dotjerivanja - tail skid:

[attachimg=1]

[attachurl=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]


I to bi bilo to, ostaje još samo - za one koji žele farbanje ili presvlaćenje folijom. Po želji, ovdje je jedna kolor-šema koja mi se svidja:

[attachimg=5]


Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #27
Bas mi se sviđa ova varijanata malog hidro aviona bas bi lijepo pasal sa mojim canaderom tj CL415 u floti :)
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #28
Ja sam mislio da ljudi koji rade s "izolacijom" nisu modelari, kadli vid' čuda ;)