Skip to main content

Topic: Prva RC samogradnja (depron) (Read 114107 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #15
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #16
bravo..odlično izgleda :) :)
:arrow_down:

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #17
Izgleda predobro...filigranski rad !
Nego, amater, kako si učvrstio one drvene štapiće za prihvat gumica krila, obično vole raz....ti depron za koji su prilijepljeni?  I još jedan mali prijedlog: unutar gornjeg ruba kabine ispod krila trebalo bi uzduž zalijepiti neke jače letvice, obično tu prvo puca kada malo jače sletiš na nos!
Damir

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #18
S V A K A   Č A S T !!

stavi još malo fotki izrade, kako si složio profil krila iznutra itd...
ako te samo ESC zeza, pa dođi na meet u petak, posudim ti svoj da poletiš, ma i bateriju ako zatreba.


Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #20
Izgleda predobro...filigranski rad !
Nego, amater, kako si učvrstio one drvene štapiće za prihvat gumica krila, obično vole raz....ti depron za koji su prilijepljeni?  I još jedan mali prijedlog: unutar gornjeg ruba kabine ispod krila trebalo bi uzduž zalijepiti neke jače letvice, obično tu prvo puca kada malo jače sletiš na nos!
Damir
Hvala, pohvala od tebe ima posebnu važnost. A sad ti moram reći mrzim te  ;D
Naime, sve što mi je već duže vremena "sumnjivo" na ovom modelu ti si prokljuvio za čas. Svaka čast!
Ajmo redom, štapić bliže motoru (nosu) prolazi kroz monoblok stirodura (zalijepljen je gorillom) i tu mislim da neće biri problema.
Štapić bliže repu već je drugi problem (trenutno nemam rješenja).
Za gornji rub imam lipa letvicu 2x10 mm. Jel to u redu?
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #21
S V A K A   Č A S T !!

stavi još malo fotki izrade, kako si složio profil krila iznutra itd...
ako te samo ESC zeza, pa dođi na meet u petak, posudim ti svoj da poletiš, ma i bateriju ako zatreba.
Hvala imenjače!
Hvala i na velikodušnoj ponudi za ESC! Naručio sam ga 21. 06, valjda će stići uskoro, ak ne, čujemo se...Batke su pripremljene...
A slike slijede
http://i291.photobucket.com/albums/ll286/amater_total/piper%20rc%20gradnja/IMG_4801.jpg[/img]]
http://i291.photobucket.com/albums/ll286/amater_total/piper%20rc%20gradnja/IMG_4804.jpg[/img]]
http://i291.photobucket.com/albums/ll286/amater_total/piper%20rc%20gradnja/IMG_4806.jpg[/img]]
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #22
A sad ti moram reći mrzim te  ;D

Za gornji rub imam lipa letvicu 2x10 mm. Jel to u redu?

Mržnja je jednaka ljubavi , samo je predznak matematički negativan  :D .

Dovoljno je i 2*5 sa svake strane.  Ja bi obično uvalio takvu letivcu uz gornji rub i malo duže od otvora kabine ispod krila, jer onda sprijeda i straga mogu okruglu letvicu za prihvat gumica staviti ispod nje i tako dobiti kompaktnu cjelinu.

Damir

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #23
Uh, stvarno dobro rješenje. Probat ću spasiti što se spasiti dade. Imam 3x5 lipa letvicu pa ću probati. Hvala na sugestijama Damire!
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #24
Konačno novi ESC u rukama. Držite mi palčeve !
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #25
Jupi, sve šljaka ;D
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #26
Dečki, traži se dobrovoljac za reglažu i probni let. Nemam iskustva s tim pa bolje da je netko uz mene. Plaćanje po dogovru ili prema službenom cjeniku fly freak instruktora. Za instruktorice može i plaćanje u naturi :-*
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #27
Dečki, traži se dobrovoljac za reglažu i probni let. Nemam iskustva s tim pa bolje da je netko uz mene. Plaćanje po dogovru ili prema službenom cjeniku fly freak instruktora. Za instruktorice može i plaćanje u naturi :-*

Eh da ti zena ovo procita... i ti i model bi ste poletili kroz prozor.. :D

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #28
Dečki, traži se dobrovoljac za reglažu i probni let. Nemam iskustva s tim pa bolje da je netko uz mene. Plaćanje po dogovru ili prema službenom cjeniku fly freak instruktora. Za instruktorice može i plaćanje u naturi :-*

Eh da ti zena ovo procita... i ti i model bi ste poletili kroz prozor.. :D
Dogovorili smo se. Ako s ovim piperom postanem modelar jubilarac (po marijom-u) ona će naknadno platiti instruktoru u naturi :P
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #29
Dečki, traži se dobrovoljac za reglažu i probni let. Nemam iskustva s tim pa bolje da je netko uz mene. Plaćanje po dogovru ili prema službenom cjeniku fly freak instruktora. Za instruktorice može i plaćanje u naturi :-*

Eh da ti zena ovo procita... i ti i model bi ste poletili kroz prozor.. :D
Dogovorili smo se. Ako s ovim piperom postanem modelar jubilarac (po marijom-u) ona će naknadno platiti instruktoru u naturi :P

di ćeš nać instruktora a da ne moraš platiti unaprijed ili bar neki avans dati
 
sad ga nebuš našao ni za lovu kad si se ovak izlanuo
 
ali za ćevape i pivu buš ih našao dosta, to će uzeti rađe nego plaćanje u naturi ili lovu  :D