Skip to main content

Topic: Hobbyking h4 quad  (Read 3729 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hobbyking h4 quad

eto nakon duzeg vremena sam se i ja upleo u svijet quadova
propitivao se ,informirao... na kraju je ispalo da je zua pocetag najbolji veliki h quad , cisto radi lakse orijentacije
eto danas su dijelovi dosli kod mene sve je ok samo sto sui kablovi od motora bili pre kratki pa sam dao kolegi Progressof B da malo produzi jer zna on zasto ( nisam bas uredan u lemljenju  :'( )
Također se i  zahvaljujem Bojanu ( Progressof B ) sto mi je dao svaku informaciju glede multirotora i opcenito modelarstva  ;)


evo i par slika slike s kompletnim quadom stavim kroz koji dan dok budu motori slozeni  i maiden valjda za vikend  ;)

Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #1
Biće ovo dobar quad po svoj prilici, srećno :)

Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #2
 ma bude ,bude  ...hvala  ;)

Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #3
evo odradjen maiden i ja pre zadovoljan ovo je izvrstan pocetnicki quad ... posto je maiden bio u 18h nisam bas mogao vidjeti koliko se naginje pa tako da to za sutra ostavljam ... bilo je problema sa gainovima ( bili su na 100 posto ) sada je smanjeno na 60 posto i savrseno je ... sa moje strane izvrstan pocetnicki model ... iako sam ja sastavljao uz pomoc Progressoff B neko bi se i sam snasao ...ali sam shvatio da ni kk2 plocica nije komplicirana niti je tesko sastaviti  ;)

Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #4
Haha fora quad, isti moj Slimmy  ;D . Bude i neki video jel


Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #6
Ma to te ja pitam  ;D 

Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #7
hehehe nebu se Dario ni snašel a quad bu se počel "blesirati"  :D
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #8
hahaha e bas me zanim a kaj bu evo cim se vidimo s viskom vremena tvoj je


evo upravo bilo i krstenje prva elisa savijena ali vec sam pocel nastimavati postavke savrsen je  ;)

Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #9
@ sekile bude video samo dok sutra uhvatim nekog da snima ... ili za vikend sigurno  ;)


Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #11
hehe jeje noc ali znas kaj sam ja nestrpljiv ...sutra ga moram malo i po livadi provozati ...valjda na dravo idem hehe  ;)


Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #13
vidim da svom silom zelis snimat  ;D , nis nabavi mobius i okini pravi video, ili za pocetak bar mob ispravi da ti normalno snima  :D nekaj ti onak dosta vibrira

Odg: Hobbyking h4 quad

Reply #14
ma naso kvar ustvaribojan mi je nasao a ni quada vidio :D ..bio je savinuti spiner ... sutra idem da zamijeni ida isproba ... nacisutra ide video prvi ali sa zemlje hehe  ;)