Skip to main content

Topic: Moja prva godina u modelarstvu (Read 2843 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Moja prva godina u modelarstvu

Gospodo i tu i tamo rijetka damo, predstavljam vam moju prvu godinu u modelarstvu i FPVu.
Bilo mi je iznimno zadovoljstvo sve vas upoznati, učiti od vas i smijati se vašim svađama.  ;)

Film je složen kronološki, od prvog leta bez simulatora i trainera do zadnjeg.
Za kritičare - 13 minuta meni nije puno jer mi je svakog kadra bilo žao kad označava jedno poglavlje u karijeri.  :P

Bilo bi super ako ima netko od vas svoju sličnu kompilaciju da okači!

Vidimo se na ljivada!


http://www.youtube.com/watch?v=TOQok6ISGnw

Odg: Moja prva godina u modelarstvu

Reply #1
Pa Daglas ,dao si si truda...nema šta...godina je mali period vremena,a ti si dosta toga napravio u tom razdoblju , nije mi bilo dosadno gledati jer mi je i  muzika po ''guštu''.....primi čestitke i pozdrave iz Splita... ;) :) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Moja prva godina u modelarstvu

Reply #2

Pa Daglas ,dao si si truda...nema šta...godina je mali period vremena,a ti si dosta toga napravio u tom razdoblju , nije mi bilo dosadno gledati jer mi je i  muzika po ''guštu''.....primi čestitke i pozdrave iz Splita... ;) :) 8)

Pozdrav Splitu!

Odg: Moja prva godina u modelarstvu

Reply #3
Bok

Jedno pitanjce.Jel ono na 0:37 u pozadini brdo kod odmorišta ZIR na A1 tj. kod izlaza za Udbinu??
A video je super uključujući ziku.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Moja prva godina u modelarstvu

Reply #4

Bok

Jedno pitanjce.Jel ono na 0:37 u pozadini brdo kod odmorišta ZIR na A1 tj. kod izlaza za Udbinu??
A video je super uključujući ziku.


Hej Kreso! Je, to je to brdo! Od kad se vozim tuda mastam da se popnem na njega ali me vuna zbog fakin tabli mine. Proslo ljeto sam ga probao snimit ali LOS je to bilo nemoguce. Ove godine mi je na popisu sa FPV zverkom!
Brdo izgleda mrak za spustanje aliena! Hahaha

Odg: Moja prva godina u modelarstvu

Reply #5
Brzo napreduješ mladi Luke Skywalker. May the force be with you :)


Odg: Moja prva godina u modelarstvu

Reply #7
Jebacki video! ;)