Skip to main content

Topic: ZMR250 problem (Read 4200 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZMR250 problem

Reply #15
Izvadi seger van, odvoji rotor od statora i pazljivo i precizno zaljepi magnet na svoje mjesto. Ako imas epoxya super (VRLO MALU KOLIČINU KORISTI), ako ne i super ljepilo će pomoći.

Odg: ZMR250 problem

Reply #16
Hvala zed, probam vcrs... epoxy nemam, ako uspijem ujutro naci kod nas kupim, ako ne probam sa trenutnim ;)

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

keep rippin'
peace

Odg: ZMR250 problem

Reply #17
Ma nemoj se zajebavat samo ces se ukenjat sa epoksijem i vjerojatno ga stavit preve posto ne ispari kao superlepak...
Ja samo vratim magnet, odozgora kapn malu kapljicu i pobrisem visak papirom (budi brz sa se ne zaljepi papir za zvono)

Odg: ZMR250 problem

Reply #18
Stari moj svi magneti se mogu micati ??? :-[ , nije vrag da ih je udarac sve tako razvalio...
Tj svi su bili različiti, neki više neki manje iz "utora".
Sad ću ih sve vratiti i sa iglom na svaki nanjeti trenutnog po malo pa ćemo viditi :)
keep rippin'
peace

Odg: ZMR250 problem

Reply #19
Samo pazi da su dobro svi namjesteni prije ljepljenja...meni stalno ispadaju magneti nije to nis strasno :)

 

Odg: ZMR250 problem

Reply #20
Ahaaaa, a onda ok...haha moram se navici na ovakve sokove onda :D

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

keep rippin'
peace

Odg: ZMR250 problem

Reply #21
I lagano u pozadini narucujes dijelove za drugi quad... :D

Odg: ZMR250 problem

Reply #22
Neki stizu, neke danas narucio... 8) to je to hehe

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

keep rippin'
peace

Odg: ZMR250 problem

Reply #23
Sredi to pa da probamo bacit koji let za vikend ak nas vrijeme posluzi  8)

Odg: ZMR250 problem

Reply #24
Sto bi rekoh Frend Marko obavezno imati dvije letjelice na lageru, po mogućnosti i tri i u slučaju težeg pada samo mjenjaš. ;)
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: ZMR250 problem

Reply #25
Neće biti do vikenda izgleda...  :'(

Jedan od 2 ležaja u motoru je u ku*cu... Čujem ga kad se motor vrti i sad kad sam otvorio motorić ponovo, stavim osovinu od rotora u unutarnji ležaj zavrtim i brzo stane, a kad stavim osovinu u ležaj na dnu motora dugo se vrti...

Ne razumijem kako se neš jednostavno tako zakompliciralo... ali idemo u nove pobjede  ;)
keep rippin'
peace

Odg: ZMR250 problem

Reply #26
Mali update

Stigli danas novi ležajevi 692zz za motorić koji se ružno čuje http://www.youtube.com/watch?v=Anckh9oIFrQ,
35kn komad  ??? , samo kako mi je ZoranNG rekao prvo moram osovinu provjeriti je dobra pa ću probati zamjeniti ih večeras.  8)
Pratiti ću ovaj video http://www.youtube.com/watch?v=loaUIvTVnRs a ako netko možda ima još kakvu uputu, slobodno napišite  ;)

Bez obzira na rezultat popravka, naručujem 2 nova DYS motora pa ću sa njima složiti backup 250ku glass fiber jer imam skoro sve sad za nju.
A na karbonca idu EMAX mt2204 od ZoranNG i FVT LittleBee 20A (čim stignu sa banggooda).        
keep rippin'
peace