Skip to main content

Topic: izaso GoPro2  (Read 14064 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: izaso GoPro2

Reply #30
kratak tel razgovor ozbiljna osoba s druge strane i to ti je to.... na kraju ispadne drugačije...




Odg: izaso GoPro2

Reply #31
ma ak je član foruma kako velite, vjerujem da bu te se dogovorili.
ako u oglasu ne piše 960, onda baš i nije ok s njegove strane, jer te tri brojke znače popriličnu razliku u cijeni...

nije svaka GoPro ista.

počelo je s
1. GoPro                           640x480p
2. GoPro HD                      razne reze pa i full hd
3. GoPro HD 960p           960p i ispod.. jeftinija verzija
4. GoPro HD 2                  posljednja, naveći izbor kutova kadra i reza.

mountovi su sporedna stvar, i to se u nazivu dodaje iza naziva kamere...

osim toga... u onom linku što si rekao da si dobio uz opis kamere koja je bila predmet prodaje...
piše lijepo da su testirali snimanje i na full hd-u 1080p, kao i na 720p pri 60FPS.

[attach=1]

dakle radilo se o punokrvnoj GoProHD kameri, jer ova koju si kupio to ne može snimati.

i na kraju reviewa imaš specs kamere, jasno one prave HD, a to nije ta koju ti je prodao...


[attach=2]






Odg: izaso GoPro2

Reply #32
ma ak je član foruma kako velite, vjerujem da bu te se dogovorili.
ako u oglasu ne piše 960, onda baš i nije ok s njegove strane, jer te tri brojke znače popriličnu razliku u cijeni...

je je s foruma je tzv kolega i konačno ne bi bio problem samo da me ne uvjerava u nešto što nema veze sa stvarnim stanjem..

Odg: izaso GoPro2

Reply #33
Ma Tomislav, ja sam jučer došao s posla i skužio da se ne radi o GoPro HD Hero Motorsports, već o 960 verziji. Da je došla i bez mountova, ne bi bio neki problem, ali došla je 960 verzija. Sve je meni jasno, točna razlika u verzijama itd. i baš u tome je problem. Nije tu problem u cijeni, opremi, itd. već o verziji kamere i u tome kaj Bozo tvrdi da nas dvojica nemamo pojma o GoProu i da smo dobili ono kaj je on napisao u topicu (Motorsports verziju). Ne da se s čovjekom ništa dogovoriti ni nakon nekoliko tel. razgovora, gdje on i dalje tvrdi da je to HD Hero Motorsports i da nema teoretske šanse da vrati novce.
Nije problem ako je čovjek pogriješio i valjda ni sam znao kaj prodaje (iako mislim da je dobro znao), problem je kaj i dalje pokušava od nas napraviti budale. Da je rekao: "Sorry, potrošio sam već te novce, ovo-ono", kajgod, nije problem. Poslužit će iako 960 verzija nije nikad bila ni u razmatranju što se tiče kupovine. Za 300tinjak kn više smo mogli dobiti 1080p verziju. To kaj je kod nas ona 2400 kn nema nikakve veze, jer svi znamo kakve su kod nas cijene. Sigurno ju ne bi kupili kod nas.
MAK Zapad

Odg: izaso GoPro2

Reply #34
Osim toga, došla je i bez mem. kartice, pa računajte još 150-200 kn za 16GB class10 SDHC, tak da ni cijena nije neka prebajna, da se ne bi sad vadili na to...
MAK Zapad

Odg: izaso GoPro2

Reply #35
Tomislav potpuno si u pravu i sve ja to znam...ali kaj je tu je...

nebum ju bacil možda ode u trješće s prvim suncem nije to ništ problem....

neg me jb.... uvjeravanje  tzv. kolege kak ništ mi ne znamo i se on jako razme u sve to

šteta više slova trošiti


Odg: izaso GoPro2

Reply #36
da se vratimo na temu...
nakon nekog vremena kolko sam koristio heroja drugog moram priznat da je kamera odlična, kad izađe wifi za nju postat će još bolja :)

puno točnije mjeri svjetlo, dinamički raspon mi se čini malo bolji, i snimka u uvjetima slabijeg svjetla je drastično bolja u odnosu na hero hd
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000


Odg: izaso GoPro2

Reply #38
moram flashat pa isprobat :) izgleda fino po ovom demo-u
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: izaso GoPro2

Reply #39
jel došao trenutak da se zaborave teški dslr aparati?  ;D
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

 

Odg: izaso GoPro2

Reply #40
Ne, nikako...
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: izaso GoPro2

Reply #41
Ne, nikako...
Hm...za snimanje iz zraka mislio sam,jer ak ovo šljaka kak reklamiraju razlika je prihvatljiva i dosta minimalna nakon montaze......
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: izaso GoPro2

Reply #42
nije ni blizu dslra
bačva, kvaliteta nije blizu, beskonačan dof....ima tu stvari zbog kojih hero nikad neće biti niti blizu dslru

da se rsazumijemo, imam hero2 odlična je, koristim ju za snimanje mtb vožnji, ova prezentacija je odličan marketinški trik, ništa više
za snimanje kada ne možeš koristit dslr zbog kojekakvih razloga je super, za snimanje gdje možeš koristit dslr se ipak koristi dslr
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: izaso GoPro2

Reply #43
ima li netko slučajem viška leću za gopro2  ili barem zna kako najlakše do nje .

Naime pri padu je pala di drugdje nego na leću . Sve radi čak i leća ali trebalo bi nabaviti samo staklo na leći .

Dakle ako netko može pomoći hvala.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: izaso GoPro2

Reply #44
Jel leća na kameri ili na zaštitnom kućištu za kameru?