Skip to main content

Topic: 450 pro tail (Read 1622 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

450 pro tail

Možda zvuči bezveze ali nakon par godina dojadilo mi je da radim korekcije na tail boom-u....

Svaki puta kada promijenim tail boom rep je pomaknut za par stupnjeva, kao na slici...
tail boom sprijeda ima zarez a otraga rupu te je korekcija moguća jedino kada rupu malo isturpijam...

Ali ovo je treća vrsta tail boom-a i na svakom ista priča pa posumnjah da je to možda i namjerno... booo ;)

Molio bi malo iskusnije za odgovor.... da li to smeta i da li je normalno tako.... >:(

HVALA:....

Odg: 450 pro tail

Reply #1
bilo bi dobro da stoji pod 90.  ako ti se to dogada i kad ga zategnes, moze bit da ti torq tube nije ravan ili zupcanici u koje ide tt nisu 100% u centru pa nastaju vibracije koje ga okrenu. preporucam align tt , boom, lezaj u boom-u i crne align zupcanike. na zamjenskim zupcanicima valja sa skalperom skinut mrvu patike gdje naijeze na lezaj tako da dubje ude i stvara puno manje vibre.
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: 450 pro tail

Reply #2
Vibre nema, nego taj kut se ne može štelat, s jedne strane je zarez na drugoj rupa sa štiftom ... misliš da original aligne-ov boom ide pod 90.... isto mi je bilo i na starom heliju... svaki puta sam malo širio rupu prema dole da bi poravnao pod 90 ali sada mi je već čudno... :o

Odg: 450 pro tail

Reply #3
da znam..kupi align i nema frke
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

 

Odg: 450 pro tail

Reply #4
vidim imas 306g repni servo.. imo sam ih na trexu 450 6s..mrak servaci i izdrzljivi
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18