Skip to main content

Topic: X525 V3 quadcopter (Read 35052 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #150
Znam za autotune, vec sam odgledao film od Makija. Al autotrim je zasebna funkcija...
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #151
E to nisam siguran ali kad je Maki u pitanju moguće je da je on to testirao.....
Glede apm-a mislim da ga je proučio skroz-naskroz....iako u zadnje vrijeme ga sve više koristimo na avionima....

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #152
Pratim vaš rad, predobar ste team.
Svaki dan se sve više upoznajem sa APM. Zadovoljava sve moje potrebe, i omogućava mi sve ono kaj mi KK nije mogao.
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #153


Evo jedna zračna fotka.
Imam novu poziciju odkud letim. Na tavanu imamo balkon pa mi je osmatracnica na tavanu kuće dok ne slozim FPV.
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #154
Puno ljudi nije baš oduševljeno s apm-platformom, mislim da je to zbog toga što ima jako puno mogučnosti i nije baš jednostavan da ga možeš u par minuta složiti i poletiti, ali naša iskustva su pozitivna.
Imali smo jedan kraš-test  :)  i to se desilo tako što sam namjerno radi testa letio bez nekih podešavanja....
Za tu količinu novca imaš gotovo sve za ozbiljno igranje...samo naprijed, ja upravo za jedan apm frezam mjesto na lazy wolfu 4.0...

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #155
Ma imam neke planove za upgrade coptera, al financije me koče.
Baš kod tebe 4tm, zadivljen sam izradom frameova.... To mi je predobra stvar kaj možeš napraviti kaj god želiš.
Slijedeći planovi su mi:
Novi frame
Motori
Dovrsiti FPV
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #156
2 km? ??? Sa kojim predajnikom?? Ja očito u nečem griješim onda. Ja gubim signal na 200 m na 200 mw. Sad imam 600 mw,pa jedva 400 m mogu da idem bez smetnji. A imam iste takve antene. Uspio sam sa 200 mw ići na 1300 m,ali sa pravljenom helical antenom kao prijemnom.

Iz koje teme si došao na domet na fpv opreme kada se gore nigdje ni ne spominju takve stvari ?  ;D

uf,kakav fleš... Kad sam ja čitao post preko telefona,zadnji post je bio onaj zadnji sa 9 strane,na koji sam i odgovorio. Kad sad pogleda,imam šta i da vidim,ono  svi o košarci,a ja o hokeju... hahhaahahha
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #158
privatan video >:(


Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #160
Sa dvije Zippy Compact 2200mAh 35C, vrijeme leta 9min pri temperaturi od 5 stupnjeva. Očekujem možda minutu, dvije pri toplijem vremenu.
Ja sam čisto zadovoljan jer sam dosad imao oko 5,5 do 6min leta sa 2200mAh sa veoma dosta ciklusa(oko 70).
Quad sa dvije Zippyce ima 1450g.
Lp,
Alex

 

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #161
Ja sam na takvom qvadu sa dvije zipice 2200  u paraleli i sa 12incnim elisama imao oko 18 minuta rtf masa je bila 1300 grama probaj stavit dvanaestice .
letim, al nikako da poletim

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #162
Nemam sad ni jedne 12 da probam... Imam samo 9 i 10...
Moguće da je temperatura zraka malo utjecala...
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #163
Ja sam na takvom qvadu sa dvije zipice 2200  u paraleli i sa 12incnim elisama imao oko 18 minuta rtf masa je bila 1300 grama probaj stavit dvanaestice .

Sa kojim motorima i kojom baterijom? Povećanje propova van tvorničkih preporuka može donijeti samo nevolje - najčešće pregaranje motora i još manji FT. Motori koje koristi Grof su 1200kv i sa 3S batkom 9" propovi su vjerovatno i najbolja kombinacija.
 

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #164
Ja sam trenutno na 10x4.5 običnim plastikaner balanasiranim propelerima...hover je na 50% gasa tako da sam zadovoljan. Mozda bi mogao skinut nešto na težini, al to su nijanse....
Lp,
Alex