Skip to main content

Topic: pomoc hk 450 (Read 15552 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoc hk 450

 Slozio sam hk 450 heli uz pomoc vas tu na forumu i serijala manuala na internetu. To je ona naj jeftinija verzija sa metalnim frameom , ali sam mu ja stavijo metalnu glavu i metalni rep, naravno HK . e sad molim za pomoc imat stanicu turnigy x9 flasanu na erx9 sa dij modulom frsky i prijemnikom frsky v8r7-ll . setup na heliju je naj jeftiniji znaci serva hxt 900 repni servo hkscm 9 , motor turnigy x500- 4000kv, giro hk 401b, esc hk 30a bec 3a blue series. Zanima me kako da to spojim na navedeni reciver posto nisam nasao u manualu na internetu. drugo pitanje kako programirat esc posto sam uzeo polovan i nemam manual za njega, ili ako netko ima karticu za njega da mi ga programira ili proda navedenu karticu, i trece pomoc s postavkama u heli meniju na navedenoj stanici turnigy er9x  hvala unapred.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #1
nisam strucnjak za elektroniku pa bi mi svaka pomoc oko toga dobro dosla, novi sam u tome .
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #2
Kako nisi na netu nasao kako se spoji prijemnik?
Pa uzmi bilo koji tutorial i pogledaj.
Na prijemniku pisu kanali


Obicno ziro ide u gear, ostalo sve kako pise na prijemniku.
U 7. kanal piknes remote gain od zirca i to je to.

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pomoc hk 450

Reply #3
ima od frsky stranica o prijemniku specifikacije ali napisao sam da o elektronici neznam nista sem osnovnog trebam i stanicu postelat a to mi je najveci problem trebao bi neku skicu nju bi najbolje razumijo a stanicu cu morat nekom dat da mi postela, sinoc sam sa interneta pregledavo i ukucavo mixeve postavke za t rex 450 nadam se da sam to dobro odradio. Znam da se vama to cini jednostavno ali pocetniku i nije bas zato vas molim i za pomoc.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #4
spojijo samprijemnik serva reagiraju, giroskop pokrece repni servo ali gori crvena lampica tako da blica znaci i tu treba nesto podesit, kako da programiram regler sve one njegove postavke , tj soft start, broj celija baterije ,low napon itd. znam ono s pistanjem ali je to malo komplicirano ima li tko tu karticu za programiranje navedenog reglera ?
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #5
EVO MALO ISLIKA U PRILOGU [][/]
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #6
KAKO SE UBACUJU SLIKE  MOLIM ZA POMOC.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #7
ispod odgovora odeš na privitke  i ostalo i onda kilikneš brows i skineš s kompa ili laptopa slike na forum.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: pomoc hk 450

Reply #8
foto aparatom nece probajmo mobom
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #9
Odkud si na rep stavio takav mali servac?


Po meni za 100 % sigurnost negdje do 22g stavis sa mg i miran si..


Odg: pomoc hk 450

Reply #11
instalacija je tako nabrzinu pospajana radi stelanja poslije ce to sve biti na svome mjestu sugestije i komentari uvjek rado dosli :)
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #12
taki sam imao, ali je digitalni i za prvu ruku posluzit ce dok ne dode drugi, narucijo sam nesto djelova sa hk jer ce vjerovatno trebat i nesto mjenjat, ova konfiguracija je za vjezbat , a u prvoj slici imas do njega tarot 450 dfc glava savox serva plus aligin na repu i motor 3800kv kojeg planiram poslije letit kad se na ovom ispraksam
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #13
pitanje baterija moze ici napred na donji nosac, nadam se da nebi utjecala na cg, mislim na bat 3s 2200mah? jer mi je zgodnije da esc bude gore a s ovim motorom se nebi trebao previse grijat
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #14
dali ce ti bit dobra ova 9gr plasticna serva? bolje bi bilo da si stavio hk 929 mg onda si siguran na duga vremena i koji je servac na repu? djeluje ok sto se tice velicine
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa