Skip to main content

Topic: pomoc hk 450 (Read 15538 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoc hk 450

Reply #15
ta serva su narucena mg, a ovaj na repu je hkscm9 i nadam se da ce posluzit neko vrijeme uz ovaj ziro hk 401, rekao sam djelove jos cekam pa tako i servace idu iz kine a dotle nek se ovi malo vrte, heli ce uskoro u sl brod kod kolege kerete on ima vise iskustva pa ce ga on ustimat za normalno letenje  za pocetak samo zelim za leti i s time cu bit jako zadovoljan.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #16
ako budete imali vremena dođite do posavine da se malo druzimo i letimo skupa :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: pomoc hk 450

Reply #17
Servo na repu 450 kolko znam je dovoljan i 7 gr digitalni (hitec),barem kolko znam da tak ljudi voze.
Jurox je vozio hxt serva ali su mu dobili lufta nakon 6 letova kolko se sjećam.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: pomoc hk 450

Reply #18
znam toki hvala na sugestiji, ali da napomenem heli sam uzeo s tim servo motorima i planiram ga poletit na tome pa kad dodu djelovi ide komplet na remont, nemoram ni napominjat da je imo glavni i repni rotor od plastike pa evo to je vec promjenjeno a i ostalo ce cim dode
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #19
za neki pocetak je sasvim dovoljan i taj servo
iz iskustva ti mogu reci da sam utukao para i para na servoe ziroskope i ostale pizdarije vezane za helic i na kraju skuzis da si bacio pare da za hoveriranje i normqalno letenje
nije potreban ni scorpion motor ni futaba servoi  ni quark ziro

za pocetak ti je i vise nego dovoljno to sta imas na helicu
skupljaj novce i kad budes napredovao kupi si bolje dijelove

 

Odg: pomoc hk 450

Reply #20
Jel mozes reci koliko te izaslo sve bez stanice?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: pomoc hk 450

Reply #21
uzeo sam heli s tim servo motorima za 300 kn, ubacijo glavni i repni rotor metalni jer je bila plastika i jos sam narucijo na hk metal gear serva za cikliku a negdje mislim oko 500kn s time da imam stanicu i reciver, i jos neke djelove cekam za rezervu negdje oko 40 dolara su me izasli a putuju prema hr, ali heli nece bit za divljanje vec za normalan let.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #22
Nakon kaj slozim quadcopter, planiram sloziti hk450.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: pomoc hk 450

Reply #23
nadam se da ces to sve uspjet realizirat,
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #24
Danas otisao do slavonskog broda i nasao se s kolegom keretom i upoznao sam i dankica i jos neke decke modelare vidijo kako lete njihove 500 i 550 - tke i bijo sam odusevljen. U dogovoru sa kolegom napravit cemo spisak djelova pa da hk 450 slozimo kako spada . Mozda ova tema nije za ovdje, ali stavit cu par slika od susreta ipak ce i oni biti zasluzni kad heli poleti.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #25
Samo ti pisi. Napisi i popis dijelova koje ce te jos naruciti.
Lp,
Alex

Odg: pomoc hk 450

Reply #26
evo i nesto slika, bilo je hladno i oblacno pa su ruke vecinu vremena bile u depovima, a naj manje sam slikao.
letim, al nikako da poletim

 

Odg: pomoc hk 450

Reply #27
evo jos par slika
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #28
napominjem ovaj heli hk 500 na slikama nije moj vec od kolege iz sl broda g kerete, ali veze se uz ovaj post i temu jer sam ja zbog svoga helija dosao na forum i naravno upoznao se sa ovim dobrim ljudima, modelarima, hobistima itd... jer ce mi oni pomoc u realiziranju moga plana da moj model poleti.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #29
posto imam nesto djelova lezajeva,osovina, zubcanika, trebati cu mg serva za cikliku repni servo brzi i jaci, cicak trake za bateriju, osovina glavnog rotora, ona mala osovina na rotoru gdje se spajaju glavne elise, otprilike sve sto i sam vidim da je pokretni dio a mogao bi nastradat prilikom pada, stavijo bi linkove ali neznam iz maila kako ih stavit. koliko sam upucen kinezima ide nova godina i mogao bi se nacekat za djelove, ali zima je pa cemo polako. zaboravijo sam spomenut i plavi loctite isto bez njega necemo ni pocimat.
letim, al nikako da poletim