Skip to main content

Topic: qvad turnigy x666 (Read 10762 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: qvad turnigy x666

Reply #60
Nije me dugo bilo sto zbog posla i manjka vremena, sto zbog i samog vremena. Narucijo kameru i boscam 200mw rx i tx i kameru sa e bay, dok to ne stigne razmisljam i o motorima sa rc timera da se ponovim, iako su mi i ovi motori ok, kolko letim. mislijo sam na ove                     http://rctimer.com/product-847.html  ali ako netko ima bolji prijedlog ,slobodno neka kaze, i moram se savjetovat sa mojom ekipom iz sl broda oko toga. Svaki savjet je dobro dosao .  Planiram idalje ostat na 3s pa zato i mislim da bi bili ok motori oko 1000 kv.
letim, al nikako da poletim


Odg: qvad turnigy x666

Reply #62
Ja se ne slazem sa sunny sky,jedan blaži pad i mozes i u smece bacit ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: qvad turnigy x666

Reply #63
vjerovatno cu se ipak odlucit na motore sa rc timera, oni su provjereno dobri i mnogo modelara leti na njima, e sad trebam i jedan monitor si narucit ili da idem na google ocale za sirotinju kako kaze kolega george, ima li tko kakav prijedlog i iskustvo sa necim slicnim a da nije previse para?
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #64
dali bi ovaj monitor bijo ok , nepise dali ima blue scren, ali cjena je ok a rezolucija je 800- 480 ako se ne varam, misljenja i prijedlozi                                                                                                                                                                               http://www.ebay.com/itm/7-inch-HD-LCD-TFT-800x480-Professional-FPV-Aerial-Photography-Screen-Monitor-/331307152290?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item4d2371f3a2
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #65
Kako ide kolega letenje?
Lp,
Alex

 

Odg: qvad turnigy x666

Reply #66
slabo, nemam vremena na terenu sam stalno, vjerovatno ce u prodaju da ga bar netko vozi kad ne stignem ja.
letim, al nikako da poletim