Skip to main content

Topic: Flying3D X8 (Read 2192 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Flying3D X8

Da priznam odma u startu, potpuno sam novi u ovom svijetu i neznam skoro ama baš ništa.
Iako od mene par stotinjak metara svaki vikend lete modelari iz mak-VG u Buševcu parp uta samse zaletio tamo ali tek zadnji put  kad sam bio zapeo mi za oko quadcopter.

Malo sam tražio po netu i naletio na ovaj kineski model naziva Flying 3D X8 jer kolko se razumijem ima već sve priređeno za FPV, gimbal a to me jako zanjima.
Iako o FPV neznam kako funcionira i kaj sve treba ili kaj ovom quadu nedostaje za FPV, mislio sam zakačiti na njega J4000 kameru ili slično...
E sad tražim savjet dali se isplati ovo kupiti jer ja se baš u sve komponente ne razumijem. Po karakteristikama mi izgleda primamnjivo.

Ili ima li nešto slično u tom rangu ili dali da se se sve radi iz dijelova a dobije se isto što ovaj nudi?

review:
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2217137

shop:
http://www.banggood.com/Flying-3D-X8-6-Axis-2_4G-8CH-GPS-FPV-Quadcopter-RTF-p-934779.html

službeni web:
http://en.flying3d.cn/goods.php?id=60


Pls, help :)

 

Odg: Flying3D X8

Reply #1
to mi ne izgleda nikak ozbiljno vise igracka, stanica je bezveze, imas ovdje teme kako pocet, znaci prvi trosak je jedna dobra stanica, ali posto si blizu Busevcu daj se tamo posavjetuj sa deckima, neka te uvedu u modelarski svijet
letim, al nikako da poletim

Odg: Flying3D X8

Reply #2
Ja sam uzel za probu pa ak stigne javim dojmove   :D
Svidja mi se kaj je RTF, RTH i jos neke sitnice. Ekipa na drugim forumima je isto oduševljena. Kažu da je najbolji omjer uloženo dobiveno...

Odg: Flying3D X8

Reply #3
Super
Kad bi od prilike bili dojmovi?
Mislim zbog popusta ako bi uzimao da iskoristim priliku.
I da, uzeo ga preko banggood?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Odg: Flying3D X8

Reply #4
Da, uzeo preko BG.
Dojmovi bi bili kroz 2-6 tjedna. Ovisi kak će se gospodi iz carine dati raditi. Bez uvrede istima ali jednom prilikom dva paketa s razmakom od dan dva došla u RH, jedan ocarinjen unutar 7 dana, drugi nakon 28 dana uz 10 poziva kroz 21 dan valjda dok im nisam krv popio. I naravno za zahvalu mi zaračunali 17 dana ležarine  :D


edit: BG javio da je poslan danas, sad vrtim prstićima dok se ne pojavi  :-\

Odg: Flying3D X8

Reply #5
Super
Bas me zanjima...

Send from my Samsung Note 3 using TapaTalk


Odg: Flying3D X8

Reply #6
Ne kuzim kog su vraga stavili x8 kad je quad ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Flying3D X8

Reply #7
To im je naziv modela. X8 im je naveci, dok X6 je srednji i najmanji model je X3. Ali svi su quad hehe

Send from my Samsung Note 3 using TapaTalk



Odg: Flying3D X8

Reply #9
Dobra vijest je što će banggood od sljedećeg tjedna u prodaji imati dijelove za ovaj model

Send from my Samsung Note 3 using TapaTalk