Skip to main content

Topic: Koji helic odabrati (Read 10193 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koji helic odabrati

Reply #31
vise me brine da ovaj prvi motor izdrzi dok mi ne stigne novi :-[

Odg: Koji helic odabrati

Reply #32
ja se nebi brinuo ,jer i stock stvari su isto kvalitetne,mada uvijek postoji ono?ali nebrini sve će biti ok ;)

Odg: Koji helic odabrati

Reply #33
uzeo sam odmah i dvije extra baterije 150mah za helic pa se nadam da nece bit problema oko toga na carini, jer sve je u istom paketu

Odg: Koji helic odabrati

Reply #34
citao sam na rcgroup da su znali izgorit i nakon samo desetak letova :-X

Odg: Koji helic odabrati

Reply #35
mislio sam reci 2 baterije extra od 1500mah

Odg: Koji helic odabrati

Reply #36
uzeo sam odmah i dvije extra baterije 150mah za helic pa se nadam da nece bit problema oko toga na carini, jer sve je u istom paketu
a gledat će ti ukupnu cijenu sa uključenom poštarinom a ne samo koliko pojedine komponente koštaju,znači TOTAL cijenu,a sada dali će ti carinit ili ne to neznam,ovisi o njima,javi kako je prošlo


Odg: Koji helic odabrati

Reply #38
javit cu svakako i stavit koju sliku

Odg: Koji helic odabrati

Reply #39
aa neki je prosjek 35-50 letova na standardnom motoru, vidit cu tako kazu

Odg: Koji helic odabrati

Reply #40
Pozdrav svima

evo stigao je moj prvi helic i upuco me je adrenalin da sam trco u postu po helic i DA IDE SE LETIT ODMAH. Dan je odlican i SUNCAN

31.1.2015. 10:56:34     CROATIA     35400 Nova Gradiska     Receive item at delivery office        
31.1.2015. 11:44:48     CROATIA     35400 Nova Gradiska     Receive item at delivery office

evo i prve slike sastavljenog i prije prvog leta WLtoys v913








Odg: Koji helic odabrati

Reply #41
Super...

Javi kak ne bilo tjekom prvog leta.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Koji helic odabrati

Reply #42
Evo mene s prvim izvestajem. Napravio sam 4 leta danas i mogu reci da sam zadovoljan s ovim helicem. Danas popodne puhao je i vjetar i mogu reci da je upravljiv dobro i na laganom vjetru 8)

E da se i pohvalim KRSTENJE JE DOBRO PROSLO KOD KOMSIJE NA SLJIVI ??? :D :D stavio sam tri nove slike poslje komsine sljive i nema nikakve stete na heliju. Jedino cime nisam zadovoljan a to je duzinom letenja oko 7-8 min 1500mah baterije :( :( . Naj gore mi je ipak sjelo PUNJENJE BATERIJE TRAJE OKO 90 min  :'( :'( :( znaci vjerovatno mi sljedeci mjesen negine nabava punjaca  IMAX B6





Nadam se da ce sutra biti dobro vrijeme da se leti opet.... baterije se polako pune :-[

Odg: Koji helic odabrati

Reply #43
Dobar početak  :)
Sretno!

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.