Skip to main content

Topic: SZD 9 BOCIAN pzd (Read 28385 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #90
Pozdravljam te Dario .. eto baš neki dan samo za krila oko 100 kn odvojih za materijal ., 7 litova 2mm , četiri ramenjače 8x4 letvice  , dva lista 3 mm 2 list 5 mm balze  .. uračunaj ljepilo lak foliju i one uvik važne sitnice uz servoe  .. pa ćeš doći sam do cijene ..

Eleron je "izrezan iz krila " i sad slijedi zabava oko plankiranja i ležišta bajoneta  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #91
DA SE MALO PRISJETIMO!

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #92
JOS

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #93
Veliki pozdrav Zlatane. Uzivanje je gledati ovu gradnju, SVAKA CAST.  Ako neko nezna  e ovo je pravo i tradicionalno  modelarstvo.  Samo nastavi pratimo svako zaljepljeno rebro. Veliki pozdrav.

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #94
Hvala Miha .. sramota reći al skoro si mi suzu u oku izmamio ..  :)

Feđa veliki pozdrav tebi i još jednom pred svima HVALA.. da Te nema ne vjerujem da bi si mogao priuštiti ovakav kvalitete od stanice !

Rekao sam da samo radom mogu opravdati ovakvu velikodušnost svih ovdje na forumu koji su učestvovali u akciji !!!!

Rad ide dalje  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #95
Ovo je sjajno Zlatane :-). Uzivao sam gledati sve ove modele... Naklon do poda i veliko hvala Miši na retrospektivi!

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #96
Za one koji ne znaju, Zlatan se prije par godina bavio pčelarstvom i zato je bio onako ''otečen''.  :D :D :D


Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #98
Da, primjecuje se izvjesna razlika u volumenu ;-)

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #99
Hehe Željac ko komarac bocka  , ne volim se ni sjećati samog sebe takvog.. jbg razlozi su bili zdrvastvenog karaktera .. 117 kg žive vage .. a daannass , držim od trenutnih 72 pa do zimskig 75 ,,  i ne dam se za sada ...  ;) u zdravlju  radu,  treningu(iako treba umjetni kuk) i pravilnoj ishrani je sve ..  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #100
.. i danas radno .. u hladovini pomalo..
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #101
.. radnja radi iako je i  unutra prigrijalo .. zrak se užario .. a nema klime  :'( .. na sreću radi ventilator  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #102
Majstore pojedi nesto, odmori malo,  umrijet ces tako

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #103
Hehe , ako i umrem umrit ću mirno uz balzu i nered kakav samo ja mogu napraviti  ::) ... aa u nasljedstvo sve ostavljam tebi  ;)   navrati  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SZD 9 BOCIAN pzd

Reply #104
Još jedan detalj : krilo ( bez donjeg i centralnog planka ) i trup sa tri ugrađena servoa za sada oko 530 grama.. ovo obećava malu poletnu težinu za "ticu" preko dva metra raspona ...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar